Интеллектуалды студенттік ойын “Не? Қайда? Қашан?»

2023 жылғы 15 ақпанда Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінде “Не? Қайда? Қашан?” Қарағанды клубының қолдауымен Қарағанды облысының студенттері арасында”Не? Қайда? Қашан?” зияткерлік ойыны өтті.
Өтінімдерді қабылдау іс-шараны ұйымдастырушыдан сауалнамалар жинау арқылы өтті. Зияткерлік ойынға “Bolashaq” Академиясынан қатысқан студенттер :

Шитова Екатерина (Ин-21-1)

Хван Елизавета (Ин-21-1)

Мамедов Руслан (Фм-19-1)

Дворникова Ульяна (Фм 19-1)

Сорокин Данил (Ин-22-1)

Серіктес университеттердің командалары ең интеллектуалды атақ үшін күресті. Ойын шындығында қызу тартысты және серпінді болды: “Миға шабуыл”үшін бір минут қана берілді. Сұрақтар оңайлықтан алшақ жатқанына қарамастан, командадағы жұмыс қатысушыларға тез жауап беруге көмектесті.

Қатысушылар: тарих, өнер, астрономия, экономика, құқықтану және т.б. әртүрлі салалардағы сұрақтарға жауап берді. Аудиторияда бәсекелестік рухы орнады, уақыт зымырап өтті.

Барлық білгірлер қатысқаны үшін дипломдармен және кубоктармен марапатталды, ал жеңімпаздар жеңісі үшін бағалы сыйлықтармен марапатталды!

Бұл турнирде “Кітап құрттары” командасы 3 орын алды. Команда қатысушылары көптеген мәселелерде өздерінің эрудициясы мен білімдерін көрсетті. Әр қатысушы команданың жеңісіне өз үлесін қосты. Шитова Екатерина, Сорокин Данил және Хван Елизавета ерекше көзге түсті.

Жаңа жылда жаңа іс-шараларда кездескенге дейін!