Академия студенттері арасындағы спартакиада

Қазақстандық патриотизмді, белсенді азаматтық ұстанымды тәрбиелеу мақсатында атаулы күндерге орай: Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 34 жыл толуына, сондай–ақ Тәжікстан Республикасынан әскерлердің шығарылғанына 21 жыл толуына орай Жастар ісі комитеті жөніндегі комитет өкілдері “Bolashaq” академиясының студенттер үйінде студенттердің қатысуымен және ауған, тәжік-ауған соғысының шақырылған ардагерлерімен спорттың төрт түрінен, атап айтқанда үстел үсті бойынша: теннис, армрестлинг, дойбы және дартстан спорттық спартакиада ұйымдастырды.

Спартакиада-бұл бейінді бағыттағы ЖОО оқушыларының спортты және салауатты өмір салтын дамытуға және насихаттауға, олардың үздіктерін анықтауға бағытталған спорттық іс-шара.

Спартакиаданы өткізу келесі міндеттерді шешуге мүмкіндік береді:

-спортқа және салауатты өмір салтына бейілділікті қалыптастыру;

-ұжымды біріктіру;

-студенттердің дене дайындығын анықтау;

-командалық рухты қалыптастыру және нығайту.

Спартакиада қонақтары, сондай-ақ Қарағанды қаласының түрлі жоғары оқу орындарының студенттері спорттық жарыстардың өткізілуіне риза болды.

Армрестлинг:

1 орын – Ю-20-2 тобы, Базарбаев Нұраддин

2 орын – Фм-20-3 тобы, Файзиев Шерзод

3 орын – Фм-20-1 тобы, Сардор Сұлтанов

Дартс:

1-орын Мт-19-2 тобы, Татьяна Генкель

2-орын Е-22-1 тобы, Ақмарал Сейт

3-орын БМБ-22-1 тобы, Жанали Жомарт

Үстел теннисі:

1-орын МТ-20-1 тобы, Жүнісов Диас

2-орын Ю-20-2 тобы, Базарбаев Нұраддин

3-орын Фм-20-3 тобы, Файзиев Шерзод

Дойбы:

1-орын Дм-22-3 тобы, Еркінбек Медет

2-орын Фк-21-4 тобы, Романова Елизавета

3-орын Дм-22-3 тобы, Постникова Валерия

“Спорттық іс-шаралар салауатты өмір салтын ұстанатын әрбір адамның өмірінде ерекше орын алады. Бүгінгі таңда спорт өмірдің әртүрлі салаларына белсенді түрде енгізілуде. Спартакиада жеңіл және достық атмосферада өтті”, – деп түсіндірді ЖІК төрағасы Мейірбек Байшағиров.