Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. ЕАЭО елдеріндегі құқықтық жүйелердің дамуы. Сот құқық қорғау жүйесін институционалды түрде қайта құру

Ағымдағы жылдың 6 желтоқсанында “Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасында “ЕАЭО елдерінің құқықтық жүйелерінің даму болашағы. Сот құқық қорғау жүйесін институционалдық қайта құру”.

Аталған іс-шараға кафедраның ПОҚ, ғылыми бөлімнің қызметкері Смагулова Г. С., Қарағанды қаласының оқу орындарының және “ҚазГЗУ университеті” АҚ өкілдері Нұр-сұлтан қатысты.

Кафедра меңгерушісі, заң ғылымдарының кандидаты, профессор А. Т. Қабжанов құттықтау сөз сөйледі.

Заң ғылымдарының докторы, профессор Б. М. Нұрғалиевтің “құқық қорғау және сот органдарындағы сыбайлас жемқорлық туралы”тақырыбындағы баяндамасы қызу қызығушылық тудырды.

Конференция қорытындысы бойынша ұсыныстар жасалып, конференция материалдарының жинағы шығарылды.