«Денсаулық және гендер» тақырыбындағы дөңгелек үстел

Фармацевтикалық пәндер кафедрасы 6 желтоқсанда “денсаулық және гендер”тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. Дөңгелек үстелді өткізудің мақсаты ұйымдастырушылардың өзекті ақпаратпен алмасуға және қатысушылардың талқыланған тақырып бойынша білімдерін тереңдетуге деген ниеті болды.

Дөңгелек үстелге кафедра оқытушылары мен студенттері, витологияның негізін қалаушы дәрігер-педиатр Пархачев Д. В. және витолог-оқытушылар дәрігер Ахметов А. А., остеопат Алписов Д. К. қатысты.. психолог-регрессолог Жевайкина Э., басқа факультеттердің студенттері мен ПОҚ, қонақтар.

Содан кейін ФМ-17-1 студенті Тагирова Екатерина сөз алып, “Биологиялық жас және академия студенттерінің қызметіне мотивация” атты ғылыми жұмысын ұсынды. Алынған деректер биологиялық жас ретінде ағзаның денсаулық жағдайын сипаттайтын интегралды фактордың гендерлік айырмашылықтарын көрсетті.

Одан әрі психолог-регрессолог Жевайкина Элеонора сөз сөйледі, ол “адам денесінің дөңестері мен дөңестерінің теориясы” хабарламасында жұмсақ, жартылай әсерлі түрде ерлер мен әйелдердің толыққанды және тиімді өмір сүруі үшін тамаша өзара әрекеттесуі туралы түсінік берді.