«Тәуелсіздік – тұғырым» эссе конкурсы

2022 жылғы 15 желтоқсанда  Қарағанды «Bolashak» академиясынның Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушылары латын графикасын студенттер арасында кеңінен насихаттау барысында Тәуелсіздік күніне арналған    «Тәуелсіздік – тұғырым» эссе конкурсын  өткізді. Эссе жазуға 1-4 курс студенттері қатысты.   Тәуелсіздік  жылдары  қазақ  елінің  жүріп өткен жолын саралау және болашағын болжау арқылы 1-4 курс студенттері  бойына рухани-адамгершілік және патриоттық тәрбиені  негіздеу мақсатында жүргізілген эссе жазу жұмысы жақсы нәтижеге жетті. Қазақ тілі мен әдебиеті ББ бағдарламасының оқытушылары  эссені тексеріп, қорытындысын шығардыҚатысқан барлық студенттер тәуелсіздіктің қадір-қасиетін жете түсінді және ойларын тек қазақ тілінде ғана емес, латын графикасы негізінде де жақсы жеткізе білді деп ойлаймыз.