? Ағымдағы жылдың 14-16 сәуір күндері «Жаңа Қазақстан құрудағы жастардың рөлі» атты XVIII Қазақстан студенттері Альянсының шақырылымы өтетіндігі туралы хабарлаймыз!

?Өтетін орны және форматы: Нұр-Сұлтан қ., Astana IT University, оффлайн түрде;

✅Шақырылым барысында Мемлекет басшысының “Жаңа Қазақстан: жаңару мен жаңғыру жолы” атты Қазақстан халқына Жолдауы талқыланып, студенттер арасында футболдан турнир, қатысушылар арасында тәжірибе алмасу, team-building, 2021 жылдың қорытындысы бойынша жастардың үздік өкілдерін марапаттау және т.б. шаралар өтеді.

?Қатысушылар: 300-ден астам еліміздің белсенді студент жастары (Студенттер мәселелері жөніндегі Кеңес, Студенттік Парламент, Жастар ісі жөніндегі комитет, Қазақстан студенттері Альянсының облыстық филиал төрағалары мен мүшелері).

??Шақырылымға ҚР Парламенті Сенаты мен Мәжілісі депутаттары, Саяси партия, Министрліктер мен бизнес-сектор басшылары, өкілдері және т.б. қонақ болып қатысып, жастармен еркін форматта жүздесуі жоспарлануда.

?Толығырақ ақпарат: 87007950201 Азат, 87086788434 Амина.