Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының “Дені саудың – жаны сау” кураторлық сағаты

03.02.2022 жылы тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес “Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация” кафедрасының оқытушылары Т.В. Питимирова мен А.Б. Әбілжан күндізгі оқу бөлімінің студенттері үшін “Дені саудың – жаны сау” тақырыбында кураторлық сағат ұйымдастырды.

Кураторлық сағаттың мақсаты студенттердің дұрыс және салауатты өмір салты туралы түсініктері мен білімдерін қалыптастыру болды. Осы тәрбиелік іс-шараны өткізу барысында оқытушылар:

• студенттердің дені сау болу – өзінің, жақындарының және қоғамның алдындағы парызы екенін түсінуіне;
  • білім алушылардың дені сау болу қажеттілігі туралы өз көзқарасын түсінуіне көмектесуге;
  • салауатты өмір салты үшін жеке жауапкершілікті қалыптастыруға;
  • студенттердің салауатты өмір салты ғана біздің өмірімізді ұзарта алады деген қорытындыға келуіне ықпал етуге тырысты.

Кураторлық сағатқа шет тілдер факультетінің 1-3 курс студенттері белсене қатысты. Студенттер “Денсаулық” деген не, “Салауатты өмір салты” ұғымына не кіреді, оны қалай сақтауға болады және тағы басқа мәселелер туралы өз пікірлерімен бөлісті.

.