«Bolashaq» Академиясында ҚР тергеушілерінің біліктілігін арттыру

КҚО жанындағы “Bolashaq” академиясының базасында Қазақстан Республикасының тергеушілері біліктілігін арттырады.

Сабақтарды ҚР ІІМ еңбек сіңірген қызметкері, отставкадағы полковник, “Bolashaq” Академиясының заң пәндері кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының кандидаты Александр Леонидович Хан өткізеді.

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі мен Алматы қаласы әкімдігінің қолдауымен Алматы облысы полиция департаментінің тергеушілері мен анықтаушылары Академияның базасында ақпараттық технологияларды қолдана отырып қашықтықтан оқыту нысаны бойынша біліктілігін арттырады.

Оқу бағдарламасының ұзақтығы 72 сағат.

Оқу сұрақтары бойынша мына мекенжайға хабарласуға болады: Ленин к, 17, 303 к. хан Александр Леонидович

немесе e-mail бойынша: Kaforp@mail.ru

Kazakhstan Today оқу

Алматы тергеушілері біліктілікті қашықтықтан ақпараттық технологияларды қолдана отырып арттыруда .

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі мен Алматы қаласы әкімдігінің қолдауымен полиция департаментінің тергеушілері мен анықтаушылары “Болашақ” академиясының базасында ақпараттық технологияларды қолдану арқылы қашықтықтан оқыту нысаны бойынша біліктілігін арттыруда, деп хабарлайды Kazakhstan Today.

“Оқыту үдерісіне тергеушілер мен анықтаушылар ретінде 125 жас полиция қызметкері тартылған. Сабақтарды ҚР ІІМ еңбек сіңірген қызметкері, отставкадағы полковник, “Болашақ” Академиясының заң пәндері кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының кандидаты Александр Хан өткізеді”, – деді Алматы қаласы полиция департаменті бастығының орынбасары полиция полковнигі Санжар Әділов.

Оның айтуынша, “Болашақ” Академиясында қашықтықтан оқыту нысаны бойынша бірінші курсты Алматы полициясы департаменті Тергеу басқармасының аға тергеушісі В. Киселев өткізді. Ол әріптестермен қашықтықтан оқыту нысаны бойынша алған білімдерінен алған әсерлерімен бөлісуді шешті.   Оқу бағдарламасы күнделікті тәжірибеде кездесетін тергеу органдары қызметкерлерінің қызметіндегі жағдайлар мен нюанстарға арналған.

Тергеуші Киселев курс аяқталғаннан кейін жас мамандарға қашықтықтан білім алу, жұмыстан алаңдамай, өте ыңғайлы және икемді кесте оқу процесін меңгеруге көмектеседі деген қорытынды жасады. Айта кету керек, қылмыстық қудалау лауазымды тұлғаларының міндеттерінің бірі іс жүргізу құжаттарын дұрыс құрастыру болып табылады, ал бұл жүйе автоматтандырылған оқыту жүйесінде қылмыстық іс жүргізу кодексінің іс жүргізу нормаларына бағдарлауға көмектеседі”,-деді Санжар Әділов.

Сондай-ақ спикердің мәліметінше, сотқа дейінгі тергеу сатысында қылмыстық істер бойынша материалдарға талдау жүргізу маңызды. Жалпы қашықтықтан білім беру қылмыстық қудалау қызметкерлерінің теориялық білім деңгейін жаңартуға көмектеседі. Бағдарлама өте қысқа және түсінікті, оның орташа ұзақтығы 72 сағатты құрайды.  Ақпарат көзі: <url> www.kt.kz

Ақпарат көзі: <url> www.kt.kz