“Жас педагог, психолог “облыстық байқауының қорытындысын шығару

2022 жылдың 8 қаңтарында өткен “Жас педагог, психолог”облыстық байқауының қорытындысы шығарылды.

Байқауды “Bolashaq” академиясы Қарағанды облысы мектептерінің 11 сынып оқушылары арасында Қарағанды облысының білім басқармасымен бірлесіп on-line режимінде өткізді.

Байқаудың мақсаты: психологиялық-педагогикалық қызметке қабілеті бар 11-сынып дарынды оқушыларын анықтау және қолдау; гуманитарлық білімді және “Педагогика және психология”, “Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі”білім беру бағдарламаларының ерекшеліктерін насихаттау.

Байқауға Жаңарқа, Қарқаралы, Нұра және Шет аудандарының, сондай-ақ Балқаш, Жезқазған, Қарағанды және Сәтбаев қалаларының жоғары сынып оқушылары қатысты.

Байқау шарты бойынша қатысушылар екі тапсырманы орындады:

“Бастауыш сыныптың ең креативті мұғалімі”
“Мінсіз психолог”тақырыптарының біріне арналған Tik Tok платформасына арналған видео;

• “Психологияны жасанды интеллектке сеніп тапсыруға бола ма?»
  • “Метавселенная-виртуалды шындықпен білім беру, бұл оқу процесіне қалай көмектеседі?»
  • “Киберпедагогика-уақыттың өзектілігі немесе тренді ме?» тақырыптарының біріне эссе.

“Жас педагог, психолог 2022” облыстық байқауының жеңімпаздары келесідей болды:

қазақ тілінде оқытатын мектептер арасында

I орын және “Bolashaq” академиясы ректорының бірінші курста тегін оқуға гранты –

Қуанышева Айдана Айдосқызы,” Рахим Асубаев атындағы жалпы білім беретін мектеп”, Көбетей ауылы, Нұра ауданы

II орын және “Bolashaq”академиясында бірінші курста оқығаны үшін 50% жеңілдік –

Рымтаева Ақбота Қайруллақызы,” Қызылжар жалпы білім беру мектебі”, Жаңаарқа ауданы

Тілешқызы Әйгерім,” № 132 тірек мектебі (ресурстық орталық)”, Жаңаарқа ауданы

III орын және бірінші курста оқу ақысын төлеу бойынша 25% жеңілдік –

Көккөзова Меруерт Нұрланқызы,” № 16 жалпы білім беретін мектеп”, Сәтбаев қаласы

Нұрғали Айшабибі Ардаққызы,” Абай атындағы Шұбаркөл жалпы білім беретін мектебі”, Нұра ауданы

Тілеухан Айша,” Татан ауылының № 23 жалпы білім беретін мектебі”, Қарқаралы ауданы

Среди школ с русским языком обучения

Федорова Алина Игоревна,” № 1 жалпы білім беретін мектеп”, Балқаш қаласы.

II орын және “Bolashaq”академиясында бірінші курста оқығаны үшін 50% жеңілдік –

Компанец Давид Владимирович,” № 66 мектеп-лицей”, Қарағанды қаласы

Шкред Дарья Вячеславовна,” Қайп Шайменов атындағы жалпы білім беретін мектеп”, Шахтерское ауылы, Нұра ауданы

III орын және бірінші курста оқу ақысын төлеу бойынша 25% жеңілдік –

Берг Эдгар Викторович,” № 66 мектеп-лицей”, Қарағанды қаласы

Ибраева Яна Сергеевна,” Рахим Асубаев атындағы жалпы білім беретін мектеп”, Көбетей ауылы, Нұра ауданы

Каипова Кристина Андреева,” № 59 жалпы білім беретін мектеп”, Қарағанды қаласы

“Жас педагог, психолог” байқауына қатысқан барлық оқушылар, сондай-ақ 11 сынып оқушыларының жетекшілері “Bolashaq”Академиясының Алғыс хатымен марапатталды.

Соңында байқауға қатысушылар мен өз оқушылары үшін алаңдаған мектеп мұғалімдері Академия басшылығына және байқауды ұйымдастырушыларға – ППМНО кафедрасына жалпы алғыстарын білдіріп, ЖОО-ның педагогикалық дәстүрлерін жалғастыруды өтінді. Сондай – ақ, келесі жылы қатысушылар одан да көп болады деп уәде берді!

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - %D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%9E%D1%82%D0%B7%D1%8B%D0%B2-2-1000x1000.jpeg