Ақпараттық-түсіндіру тобының студенттер арасында онлайн-кездесу өткізуі

Ақпараттық-түсіндіру тобы Қарағанды облысының жоғары оқу орындары мен колледждерінің студенттері арасында Covid-19-ға қарсы вакцинация және ревакцинация туралы онлайн-кездесу өткізді. Кездесу барысында спикер өзіне және жақындарына қауіп төндірмеу үшін екпе жасау қажеттігін атап өтті. Вакцинация екі кезеңде өтеді, екінші рет 21 күнде алу керек. Егер аллергия болса, сізге осы фактіні растайтын анықтама әкелу керек.
Спикер вакцинация қажеттілігі, мерзімі, дәрігерлердің вакцинация кезіндегі әрекеттері, Covid-19 вакцинациясы, реквакцинация, коронавирустың алдын-алу туралы түсініктемелер берді. Кездесуге қатысушылар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, толық жауаптар алды. Кездесуге барлығы 93 адам қатысты.