Жаңа жылмен құттықтаймыз!

Құрметті әріптестер, оқытушылар, студенттер!

Келе жатқан Жаңа жылмен әрқайсыңызды құттықтағым келеді! Бұл тек көңіл көтеру мен сыйлықтар алу ғана емес, сонымен қатар өткен жыл туралы, біздің жетістіктеріміз бен болашағымыз туралы ойлауға мүмкіндік беретін сәт!

Өткен жылы біз көп нәрсені бірге жасадық: қиындықтарды жеңдік, жаңа қарым-қатынастар орнаттық, тапсырмаларды шығармашылықпен шештік және бірлесіп дамыдық. Біздің кафедра-бұл әркім ортақ іске өз үлесін қосқан пікірлестердің нағыз командасы.

Өткен жыл бәріміз үшін сынақ болды және сіздердің табандылық, кәсібилік және ұйымшылдық қасиеттеріңіздің арқасында біз қиындықтарды сәтті жеңдік. Жаңа жылда біздің команда одан да күшті болады және біздің жетістіктеріміз одан да әсерлі болады деп сенемін.

Оқытушылар, сіздердің болашақ мамандардың білімі мен тәрбиесіне қосқан үлестеріңіз баға жетпестей . Студенттер, сіздердің белсенділіктеріңіз және білімге деген ұмтылыстарыңыз бізді шабыттандырады. Адалдық пен ынта-жігерлеріңіз үшін рахмет!

Алдағы жыл бізге жаңа мүмкіндіктер, шығармашылық және кәсіби жетістіктер әкелсін, әр күн қуаныш пен күлкіге толы болсын. Сіздердің күш-жігеріңіз қажетті нәтиже берсін, ал біздің кафедра әрдайым шабыт пен кәсіби өсу ортасы болып қала береді.

Жаңа жыл құтты болсын, қымбатты достар! Биылғы жыл сіздерге бақыт, денсаулық, жылулық пен бақ-береке әкелсін. Бақытты және табысты болыңыз!

Жылы және ізгі тілектермен, ЖББ кафедрасының меңгерушісі И. Ю. Григорчук