Жаңа жыл құтты болсын, қадірменді студенттер!

Жаңа жыл-ертегі секілді көңілді мереке. Дәстүр бойынша, жаңа жылда жылы тілектер айтумен қатар бір-біріне сыйлықтар беру әдетке айналған. Біз оқытушылар студенттер, сіздер үшін ең маңызды және ең жақын “қаруымызды” – сөзді қолдануды ұйғардық! Осылайша, сіздің атыңызға алдағы жылға арналған біздің барлық жылы тілектерімізді білдіреміз.

Жаңа 2024 жыл қарсаңында біз сіздерді жаңа бақыт, жаңа табыс күтетін үміт мерекесімен құттықтауға асығамыз. Ағылшын ақыны Альфред Теннисон айтқандай, “Үміт алдағы жылдың табалдырығынан күліп: “бұл бақытты болады” деп сыбырлайды”.

Жаңа жыл оптимистік уақыт, жарқын болашаққа сенетіндер жақсылыққа үміттенеді! Ал студенттер , жастар-ең оптимистік максималистер, ұзақ мерзімді несиелер мен ипотекадан қорықпайды, олар тек жақсылыққа, жарқын болашаққа сенеді!

Жаңа жыл-бұл жаңа өмір бастауға, жаңа жеңістерге бейімделуге, жаңа, өршіл мақсаттар қоюға, өзіңізді жақсы және күшті етуге деген тағы бір мүмкіндік. Ең бастысы-сәтті нәтижеге сену. Барлық жақсы бастамалар сәтті болсын!

Жаңа жыл-ашылу уақыты. Әрқашан Бірінші болыңыз! Барлық батыл идеялар мен бастамалар жүзеге асырылсын. Армандаңыз, алдыға жылжыңыз, жаңа қадам жасаңыз: егер сіз өзіңізге және жақын адамдарға сенсеңіз, сіз ең биік шыңдарды бағындыра аласыз. Ең бастысы-дұрыс мақсат қою. Сіз қазір не істеп жатырсыз және оны қалай жасайсыз – бұның нәтижесі сізді болашақта күтеді!

Жаңа жылда адам туыстарына, туғандарына жақын болғысы келеді. Қасыңызда жүрген жақын жандарды бағалаңыз, олар кез-келген іс-әрекетке көмектеседі және қолдайды, сенеді, бағалайды. Студенттік әдемі, қызықты уақытты бағалаңыз. Оқытушыларыңызды бағалаңыз. Сүйіңіз және сүйікті болыңыз. Махаббат әлемді өзгерте алады. Жақсылыққа деген сеніміңізді ешқашан жоғалтпау маңызды.

Келе жатқан жаңа 2024 жылмен, қадірменді, студенттер! Сіздерге зор денсаулық, мол бақыт, шексіз махаббат және шынайы адал достар тілейміз! Армандарыңыздың бәрі орындалсын және өмірлеріңіз тек жақсы эмоциялар мен жетістіктерге толы болсын!

Құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының ұжымы