№16 жалпы білім беретін мектептегі кәсіптік бағдар беру іс-шарасы

22.04.24 ж. “Bolashaq” Академиясының ШТ және МК кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы М. К. Абдрешева 11 сынып оқушыларымен кездесу өткізді.

Кәсіптік бағдар беру іс-шарасы Қарағанды қаласының №16 жалпы білім беретін мектебінде “Bolashaq” Академиясын таныстыру және оқушыларды біздің “Шет тілі: екі шет тілі” мамандығына түсуге тарту мақсатында өтті. Біз оқу бағдарламасы, мансаптық өсу перспективасы және академиямыздағы оқу артықшылықтары туралы ақпаратты ұсындық.

Іс-шарада орындалған қадамдар:

1.”Bolashaq” Академиясының тұсаукесері: біз академиямыз, оның тарихы, академиялық жетістіктері мен факультеттері туралы жалпы ақпаратты ұсындық.
2.”Шет тілі: екі шет тілі” мамандығы: оқыту бағдарламасының мазмұны мен құрылымы, сондай-ақ осы мамандықтың студенттеріне білім беру және мансап саласында ашылатын мүмкіндіктер туралы егжей-тегжейлі айтып бердік.
3.”Bolashaq” Академиясында оқудың артықшылықтары: біздің академияның артықшылықтарын, соның ішінде білікті оқытушылар құрамын, заманауи инфрақұрылымды, халықаралық ынтымақтастықты және кәсіби және жеке даму мүмкіндіктерін талқыладық.
4.Сұрақтарға жауаптар: студенттердің қабылдау процесі, талапкерлерге қойылатын талаптар, тағылымдамалар мен практикалардың мүмкіндіктері, сондай-ақ біздің ЖОО-дағы студенттердің өмірі туралы сұрақтарына жауап бердік.

Нәтижелері мен қорытындылары: Қарағанды қаласының №16 мектептеріндегі іс-шара бізге “Bolashaq” Академиясын табысты таныстыруға және оқушылардың назарын “Шет тілі: екі шет тілі”мамандығына аударуға мүмкіндік берді. Біздің іс-шара жас ұрпақты мамандық таңдауға шабыттандырды және біздің академиямызға түсуге шешім қабылдауға көмектеседі деп үміттенеміз.