“ЖАОК арқылы мұғалімдерге үздіксіз білім беру мүмкіндіктері” тақырыбында әдістемелік оқыту семинары

2022 жылғы 2 сәуірде Балқаш қаласының “№ 17 мектеп-Лицей ” КММ гуманитарлық және жаратылыстану-ғылыми бағыттағы мұғалімдері үшін спикерлері “Bolashaq” академиясы” ЖМ Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының ИН-18-1 тобының 4 курс студенті Дана Дауренқызы Ахметова, оның ғылыми жетекшісі филология ғылымдарының магистрі, аға оқытушы Калижанова Анна Николаевна және “Аралас оқыту бойынша педагогтердің біліктілігін арттырудағы фасилитаторлар: тиімділікті бағалау, әдіснаманы, құзыреттілікті дамыту векторлары” тақырыбындағы ҚР БҒМ гранттық жобасының ғылыми жетекшісі – PhD, академик Е.А. Бөкетов атындағы ҚарУ-дың қауымдастырылған профессоры, Шелестова Татьяна Юрьевна болып табылатын “ЖАОК арқылы мұғалімдерді үздіксіз білім беру мүмкіндіктері” тақырыбындағы әдістемелік оқыту семинары өткізілді.

Бұл семинар кәсіптік даму тұрғысынан мектеп мұғалімдерінің ЖАОК әлеуеті туралы хабардарлығын арттыру және кейіннен жаппай ашық онлайн-курстардың материалдарын педагогикалық практикада қолдану мақсатында өткізілген семинарлар сериясындағы екінші семинар болды. Байқау ретінде гранттық жобаға қатыса отырып, мектеп мұғалімдерінің ЖАОК-ты өзінің кәсіби қызметінде сәтті қолдана алатын және “Мектептерде ағылшын тілін оқыту процесінде ЖАОК-ты мұғалімдердің кәсіби дамуының факторы ретінде пайдалану” тақырыбындағы дипломдық жұмысы аясында берілген жағдайларды анықтаумен айналысады.

Спикерлерге мынадай мазмұндағы сұрақтар қойылды:

1) ЖАОК-ті тек ағылшын тілі мұғалімдеріне ғана қолдануға бола ма?

2) Жаңадан бастаушыларға шет тілдерін үйрену курстарын табуға бола ма?

3) Курстарды тегін өту туралы сертификатты алуға бола ма?

Қазіргі уақытта ЖАОК-ті дұрыс оқытуға қолдау көрсету мақсатында курс әзірлеу бойынша жұмыс жүргізілуде, сондай-ақ бірқатар оқыту семинарлары жалғасуда: кезекте Саран және Нұр-сұлтан қалалары.

Семинарға қатысушыларға белсенді қатысқаны және қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз!