“Bolashaq” Академиясына айтылған алғыс сөздер мен пікірлер

“Bolashaq” Академиясына академиялық ұтқырлық аясында біздің ЖОО-да білім алған Еуразия гуманитарлық институтының студенті Қалымжанова Әсел Найманқызының алғыс хаты келіп түсті.
“1 қыркүйек 2018 жыл “Bolashaq” академиясы мен үшін есігін айқара ашты.

Мен академиялық ұтқырлық бойынша Нұр сұлтан қаласына, Еуразиялық гуманитарлық институтқа келдім. Жоғары оқу орнына таңдау оңай емес, Қарағанды-менің кішкентай Отаным және онымен мен қатты қызықтым.
Ю-17-1 тобының студенті рөлінде болған алғашқы күннен бастап мені әкімшілік пен заң пәндері кафедрасы тарапынан өте жылы қабылдады.

Екінші курстың студенті бола отырып, алдымда тек қана Заңтану әлемін ашып, ЖОО оқытушыларының арқасында мен осы стезияның ғылыми бөлігін өзім үшін аштым.
Садыкова Кокеш Каригуловнаға үлкен алғыс білдіргім келеді. Оның көмегімен түрлі ғылыми мақалалар жаздым.
Сабақ берудің қызықты тәсілінің арқасында мен ҚР еңбек құқығын өте жақсы көрдім және өз қызметінің саласын таңдадым, мен бұл біздің еліміздің азаматтарының еңбек саласындағы құқықтарын қорғауға байланысты болады деп сеніммен айта аламын.

Мен өмірімнің “Bolashaq”- та өткен кезеңін жылылықпен еске аламын және менің куратор Ахметова Әсел Қасенқызы мен зд кафедрасының барлық оқытушылар құрамына үлкен алғысымды білдіремін!
Қалымжанова Әсел Найманқызы