“ТМД ҮЗДІК СТУДЕНТІ – 2022 “

25 ақпанда Жас ғалымдардың үздік инновациялық жобаларын анықтауға, ғылыми-зерттеу жұмыстарына, шығармашылыққа, студенттік өзін-өзі басқаруға, спортқа белсенді қатысатын студенттерді анықтау және ынталандыру үшін бірыңғай біріктіруші алаң құруға бағытталған жоба шеңберінде “Bolashaq” академиясының 3 курс студенті Кожахметов Марлен “Студенттік өзін-өзі басқару” секциясында “ТМД-2022 үздік студенті”деп танылды.

Қазақстан ғалымдары конгресінің қолдауымен “Бөбек” жалпыұлттық қозғалысының қауымдастығы нысанында заңды тұлғалар бірлестігі ұйымдастырған “ТМД-ның үздік студенті-2022” республикалық жобасында ТМД студенттерінің ынтымақтастығын қалыптастыруға ТМД-ның үздік студенттері қатысты.

Байқау қорытындысы бойынша Марлен Қожахметов естелік медальмен және III дәрежелі дипломмен марапатталды.