“Короновирустан қалай қорғануға болады” кураторлық сағаты

2020 жылдың 25 қарашасында Skype платформасында “Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу”, “Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі” кафедрасының студенттеріне арналған “Коронавирустан қалай қорғануға болады” кураторлық сағаты өтті.

О

Кураторлық сағаттың ұйымдастырушылары “Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу” кафедрасының оқытушылары: п.ғ к. Шалтаева Р.Ж., аға оқытушылар Жанысбаева Р.М., Таликова Г.Т. және Бакарамова С.А. болды.

Осы тақырып бойынша Академияның төмендегідей студенттері баяндама жасады: Ғазизова Алиса, МДОжТ – 17-1 тобы; Қуанова Сабина, МДОжТ-17-2 тобы; Мателова Раушан, Төлеген Айдана, Бөкен Алтан, МДОжТ-19-2 тобы; Анарбаева Мадина, Абдрахманова Дильназ, Абильхамит Шамшия, Бекмағанбет Эльмира, Кошенова Диана, Еркінин Сағыныш, БОПмӘ – 19-2 тобы.

МДОжТ – 17-1 тобының студенті Ғазизова Элис “Карантин кезіндегі психикалық денсаулық” баяндамасында карантин кезіндегі психологиялық стресстің себептерін және оны болдырмау үшін қолданылатын шараларды кеңінен түсіндірді.

Сондай-ақ студенттер келесі баяндамалармен: Абдирахманова Дильназ : “Каронавирустың алдын алу”, Мателова Раушан, МДОжТ-19-2 тобы: “Этиологиялық белгісіз пневмония (Каронавирус)”, Кушенова Диана, БОПмӘ-19-2 тобы: “COVID-19-дан қалай қорғануға болады” тақырыптарында сөз сөйледі.