Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының студенттеріне арналған семинар

Жоғары білікті педагогтарды даярлаудың маңызды шарты практикалық сабақтарды дұрыс ұйымдастыру және өткізу болып табылады.

Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының оқытушылары білім беру процесінің жоғары деңгейде болуына және теориялық қана емес, практикалық сипатта болуына қамқорлық жасайды. Өйткені, кәсіби дағдыларды игеру – прогрессивті жастар мен жұмыс берушілердің басты сұранысы.

Теорияны практикаға жақындату және білім беру сапасын арттыру мақсатында мектепке дейінгі ұйымдар базасында кафедра филиалдары құрылды, сол арқылы оқу процесіне әлемдік танымалдылыққа ие болған қосарлы білім беру элементтері енгізіледі. Бұл оқу орнындағы теориялық оқытуды және кәсіпорындағы өндірістік оқытуды үйлестіретін кадрларды даярлаудың ең кең таралған және танылған түрі.

Біз білім беру бағдарламаларын, әрбір білім беру бағдарламасы үшін құзыреттер тізімін қалыптастыруға және практикалық сабақтарды өткізуге тікелей қатысатын жұмыс берушілермен тығыз ынтымақтастықта жұмыс істейміз.

2020 жылдың 20 қарашасында ДОВ-17-1 тобында “Мектепке дейінгі ұйым әдіскерінің жұмысы” оқу пәні аясында Қарағанды қаласының “Алтын сақа” мектепке дейінгі ұйым әдіскері Раушан Жұмаділқызы Бапахованың қатысуымен on-line режимінде семинар сабағы өткізілді, ол өз білімімен және тәжірибесімен бөлісті.

Сабақтың осы түрінің нәтижелілігінің маңызды факторы студенттердің белсенді болуы, сұрақтар қоюы және өткізілген сабаққа өте риза болуы болды.