Келе жатқан жаңа 2022 жылмен!

Қымбатты әріптестер! Жаңа 2022 жыл келе жатыр. Біз “Bolashaq” академиясының заңгерлері Сіздерге күш, батылдық, тәуелсіздік, креативтілік, үйлесімділік, сұлулық пен денсаулық, жерден тыс энергетика және барлық тілектеріңіздің орындалуын тілейміз.

Жарқын, көңілді, сүйікті, шығармашылық тұрғыдан сәтті, технологиялы және озық болыңыз, жиі күліңіз және демалыңыз!

Алдағы жыл ең бақытты сәттермен және ұмытылмас кездесулермен, жақсы жаңалықтармен, достардың кездесулерімен есте қалсын, ең бастысы – жақын адамдар әрқашан сіздермен бірге болсын.

Жаңа жетістіктер мен шығармашылық жетістіктер көбейе түсіп, біздің барлығымызға қиын істе Ақ жол болсын! Силлабустың оңай жазылуын және мазмұны дұрыс толтырылуын тілейміз! Студент контингентін көбейту үшін жалақы геометриялық прогрессиямен қоштасады! Біз үшін қандай кедергілер болмасын, біз оларды берік және батыл жеңдік!

Барлық жоспарларыңыз келесі жылы міндетті түрде орындалсын және күн сайын жақсы көңіл-күйде болыңыздар!

2022 жыл жұмысқа белсене кірісуге, өзін-өзі жетілдіруге және сүйікті академиямызды дамытуға лайықты уақыт әкеледі деп сенеміз!

Барлығыңызға құрмет және жаңа жылда сәттілік! “Bolashaq” алға!

“Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасы