Космонавтика күніне арналған кездесу

2024 жылдың 6 сәуірінде “Bolashaq” Академиясының жалпы білім беру пәндері кафедрасы Қарағанды қаласының посткроссерлерімен бірлесіп, космонавтика күніне арналған “Қарағанды-ғарыш айлағы” meet – up – кездесу өткізді.

ЖББ кафедрасының аға оқытушысы А.У. Илясова кездесуге қатысушылар үшін “Ғарыштық бейнелер” викторинасын өткізді, оның соңғы нүктесі біздің Академия орналасқан Гагарин алаңы болды.

Кафедра оқытушылары мен посткроссерлер “Түнгі каньон” атты почта картасына қол қойды.Ашықхаттың сюжетін astronomy.ru бейінді сайтының пікірі бойынша “Астропейзаж” номинациясының екі рет “Астрофото ” жүлдегері – астрофотограф Евгений Бондарь ұсынды.ЖББ кафедрасы мен посткроссерлер Евгенийге үлкен алғысын және ынтымақтастығы үшін шын жүректен алғысын білдіреді.

“Түнгі каньон” Қарағанды облысындағы Теміртау қаласының маңында Ошағанды каньоны шатқалында суретке түсірілген. Суретте кездейсоқ кадрға түскен ең жарқын болид болып табылатын жарқын жолақ бар. Бұл таңғажайып оқиға 2021 жылдың мамырында біздің аймақта болды.

Қарағанды қаласының посткроссинг қозғалысының барлық қатысушылары Космонавтика күнімен құттықтайды және барлығына хат жазуды, алушыларды қуанта алатын әдемі пошта карталарын жіберуді тілейді, осылайша әлем мейірімді, жарқын және адамгершілікке толы болады. Өйткені, бақытпен бөлісу оңай!

Аға оқытушы, з.ғ.м., Ильясова А.У., аға оқытушы Смирнов С.Ю.