Гастроэнтерология бойынша оқыту семинары

ФМ-23-2 тобының студенттері куратор Теміреева Күмісжан Слямгазиевнамен бірге Abbott компаниясының медициналық өкілдері ұйымдастырған оқыту семинарына қатысты.

6 наурызда сағат 15:00-де өткен іс-шара денсаулық пен медицинаның өзекті тақырыптарына, атап айтқанда, асқазан-ішек жолдарының проблемаларын түзетуге арналды. Студенттер минимикросфера түріндегі бірегей формуласының арқасында бірнеше белгілерді жеңе алатын Креон препаратын қолдану туралы білді. Ішектің жұмысын қалыпқа келтіру және тітіркенуді жеңілдету үшін Дюспаталинді қолдану да талқыланды.

Іс – шарада Қарағанды Ұлттық медицина университетінің қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебінің профессоры-Плясовская Светлана Владимировна сөз сөйледі. Оның баяндамасы мазмұнды және түсінікті болды, бұл барлық қатысушылардың қызығушылығын тудырды.

Оқыту семинарына қатысушылар гастроэнтерологиядағы соңғы үрдістер туралы білу мүмкіндігін бергені үшін ұйымдастырушыларға ризашылықтарын білдірді.