Фармацевтикалық пәндер кафедрасының Академиялық комитетінің отырысы

15 сәуірде фармацевтикалық пәндер кафедрасының Академиялық комитетінің кезекті отырысы өтті, онда екі мәселе талқыланды:

1. 2024-2025 оқу жылына түсу кезінде 6В10101 – “Фармация” білім беру бағдарламасының мазмұнына сараптама жасау және енгізілген өзгерістерді бекіту.
  2. 6В10101 – “Фармация” білім беру бағдарламасының 2024 – 2029 жылдарға арналған жұмыс берушілері арасынан сарапшылар құрамын қарау.

Сондықтан 2024-2025 оқу жылына шағын өзгеріс енгізу туралы шешім қабылданды, атап айтқанда: оқу сапасын жақсарту және пәндерді оқудағы дәйектілікті сақтау мақсатында ББ пәнді ауыстыру: “Фармацевтикалық кеңес беру және қамқоршылық” – 6 кредит көлеміндегі пәнін 9 семестрден 10 семестрге, ал “Жаңа буынның заманауи препараттары” – 5 кредит көлеміндегі пәнін 10 семестрден 9 семестрге.

Екінші мәселе бойынша осы жылдың мамыр – маусым айларында сараптама жүргізіп, ұсынылған өзгерістерді бағалайтын жұмыс берушілер арасынан екі сарапшыны қалдыру туралы шешім қабылданды.