Кезекті академиялық комитет отырысы

2024 жылдың 29 наурыз күні Қазақ тілі мен әдебиеті білім беру бағдарламасында кезекті Академиялық комитет отырысы өтті.

Отырысқа кафедра мүшелері және академиядан тыс комитет құрамы қатысты:

– Сембиев Құрманғазы Зәкірұлы – кафедра меңгерушісі,профессор;

– Жартыбаев Асылбек Ешенқұлұлы – профессор, ф.ғ.д.;

– Баймұрынов Жанболат Мақсатұлы –кафедра доценті, ф.ғ.к.;

– Касетова Насихат Кумисбековна – кафедра аға оқытушысы,  п.ғ.м.;

– Абдрахманов Рүстем Хасенұлы – кафедра доценті, п.ғ.м.;

– Исмаилова Райхан Нәлжігітқызы –  кафедра доценті, п.ғ.м.;

– Утебаев Нургазы Газизович – «Қарағанды облысы білім басқармасының «Мұрагер» мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ   директоры;

– Көмекбаев Жұмабек Бердібекұлы-  «Березняк ЖББОМ» ККМ директоры;

– Мамраева Гайни Баймагамбетовна – «Bolashaq» колледжінің директоры;

– Амиров Есжан Сарманкулович – Қарағанды гуманитарлық колледжінің директоры;

– Абикеева Анар Жумагазиевна – магистрант

– Жұрағат Аймарал – К-20-1 оқу тобының 4 курс студенті.

Академиялық комитет отырысында кафедра меңгерушісі Қ.З.Сембиев 6В01701-7М01702 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасы бойынша 2024-2025 оқу жылына Академиялық комитет құрамын бекіту туралы сөйледі.  Студент Журагат Аймарал мен магистрант Абикеева Анарды оқуды аяқтауына байланысты орнына кімді ұсынуға болатынын атап өтті.

Қазақ тілі мен әдебиеті білім беру бағдарламасының миссиясы – Қазақ тілі мен әдебиеті ББ дамыту үшін кәсіби білікті, әлеуметтік жауапкершілігі жоғары маман дайындау болғандықтан АКК оқытуды ұйымдастырудың, басқарудың және сапасын бақылаудың тиiмдiлiгін қамтамасыз ететiн оқыту үдерісін интенсивтендіру туралы, оқытудың жаңа технологияларын ендіру бойынша ұсыныстарды талқылауда педагогикалық еңбек өтілі бар магистрант Жұманова Әселдің академиялық комитет мүшесі болуға сай келетіні туралы комитет мүшелері атап өтті.

Сонымен қатар, 4 курс студенті Журағат Аймарал өз орнына қоғамдық жұмысқа белсене араласатын 1 курс студенті Серік Әсемді ұсынды.

Академиялық комитет мүшелері бір ауыздан келісім бере отыра,  академиялық комитеттің мынадай құрамы бекітілді:

6В01701 -Қазақ тілі мен әдебиеті», «6В01703 -Қазақ және орыс тілінде білім беретін мекемелердегі қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасы бойынша:

– Сембиев Құрманғазы Зәкірұлы – кафедра меңгерушісі,профессор;

– Баймұрынов Жанболат Мақсатұлы –кафедра доценті, ф.ғ.к.;

– Касетова Насихат Кумисбековна – кафедра аға оқытушысы,  п.ғ.м.;

– Абдрахманов Рүстем Хасенұлы – кафедра доценті, п.ғ.м.;

– Исмаилова Райхан Нәлжігітқызы –  кафедра доценті, п.ғ.м.;

– Көмекбаев Жұмабек Бердібекұлы-  «Березняк ЖББОМ» ККМ директоры;

– Серік Әсем – К-23-1 оқу тобының 1 курс студенті.

«7М01702 – Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасы бойынша:

• Сембиев Құрманғазы Зәкірұлы – кафедра меңгерушісі,профессор;
  • Баймурынов Жанболат Максатович –кафедра доценті, ф.ғ.к.;
  • Жартыбаев Асылбек Ешенқұлұлы – профессор, ф.ғ.д.;
  • Абдрахманов Рүстем Хасенұлы –кафедра доценті,п.ғ.м.;
  • Мамраева Гайни Баймагамбетовна – «Bolashaq» колледжінің директоры;
  • Мұстағұлова Г.С. – «Сарыарқа дарыны» аймақтық-ғылыми-практикалық орталығының директоры;
  • Жұманова Әсел – магистрант