Біздің студенттердің жетістіктері

2019 жылы 25 қазанда бекітілген кестеге сәйкес Қарағанды қаласының №81 ЖББОМ ағылшын тілі бойынша республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңі өтті.

Олимпиаданың мектепішілік кезеңінің негізгі мақсаттары мен міндеттері:

– оқушылардың шығармашылық өзін-өзі көрсету, өзін-өзі дамыту үшін жағдай жасау;

– білім алушылардың шығармашылық белсенді, дамыған тұлғасын қалыптастыруға ықпал ету;

– білімді әрі қарай жетілдіру уәждемесін дамыту.

– дарынды балаларды қолдау үшін қажетті жағдайлар жасау;

6 сынып оқушыларын дайындаумен ИН-17-1к тобының студенті Севара Хасановна Романюк айналысты,ол қазіргі уақытта Қарағанды қаласының №81 ЖББОМ бастауыш сыныптарында ағылшын тілі мұғалімі болып жұмыс істейді және колледж түлегі болып табылады.

Жиырма оқушыдан алты оқушы жүлделі орындарға ие болды:

1 орын-1 адам: Затынайченко Анастасия;

2 орын-2 адам: Умирзаков Нурасыл, Нургазина Камила;

3 орын-3 адам: Коновалов Константин, Литке Милана, Шульгина Алина.

Севара Хасанқызы мәтінді оқу мен түсінудің ең үлкен қиындықтары болғанын атап өтті. Сонымен қатар, ол оқушылардың жоғары деңгейдегі тапсырмаларды орындауға дайындығының жеткіліксіз екенін атап өтті және дәлелді білім алушылармен жұмысты күшейту қажет деген қорытынды жасады.

Енді алда облыстық және республикалық олимпиада кезеңдері, онда біз тілейміз, біздің бітірушілері, сондай-ақ жақсы өздерін, шыдамдылық, шығармашылық табыс және дамыту.