Біздің студенттер Алматы қаласында өтіп жатқан «Зерно» гуманды педагогика фестиалінде.

“Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу”, “Педагогика және психология”,”Шет тілі: екі шет тілі” білім беру бағдарламалары студенттерінің делегациясы “Bolashaq “академиясы” ЖМ мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының доценті Г. К. Бокижанова және аға оқытушы Г. Т. Таликова бастаған “Зерно” гуманистік педагогика фестиваліне қатысуға бірегей мүмкіндік алды.

Фестивальді өткізудің мақсаты-қатысушыларға балалармен үйлесімді қарым-қатынас жасауға мүмкіндік беру және оны достар мен пікірлестер арасында үздік маман болуына ықпал жасау.

Фестивальде  аты аңызға айналған мұғалімдер, педагогтар, психологтар, тәрбиешілер, тәжірибелі ата-аналар мен басқа да сарапшылар жиналады.

Фестивальді өткізуге Әлия Назарбаева қатысады, спикерлер: Шалва Амонашвили, Амонашвили Паатары, Марина Таргакова, Алексей Бабаянц, “Дивья Роса” шығармашылық одағы және т.б. бағдарламалар ұсынылады.