Қарағанды облысы бойынша Экономикалық тергеу департаменті қызметкерлерімен кездесу

Қарағанды облысы бойынша Экономикалық тергеу департаментінің қызметкерлері, атап айтқанда”Bolashaq” Академиясының түлегі, әкімшілік басқармасының басшысы М.Р. Саттыбаева “Bolashaq”Академиясының студенттерімен кездесу өткізді. Кездесуге күндізгі бөлімнің 3-4 курс студенттері қатысты. Кездесу барысында лудоманияның зияны туралы, сондай-ақ студенттерді Қазақстан Республикасының Қаржы мониторингі органдарына жұмысқа орналастыру мәселелері талқыланды.

Департамент қызметкері А. Б. Бақшеев кейіннен әлеуметтік, кәсіби материалдық және отбасылық құндылықтардың төмендеуіне әкелетін лудоманияға зиянды тәуелділік туралы дәріс өткізді. Студенттерге құмар ойындарға бейімділікке тәуелді Қарағанды жастарының өмірінен жарқын мысалдар келтірілді және өкінішке орай, бұл тәуелділіктің қайғылы нәтижесі. Кездесу қорытындысы бойынша студенттерге құмар ойындарға тәуелділік пен құмар ойындарға әуестенудің алдын алу бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Кездесуді Департаменттің әкімшілік басқармасының басшысы М.Р. Саттыбаева жалғастырып, құқық қорғау қызметіне кіру рәсімі туралы айтты. Қаржы мониторингі органдарының қызметкерлерінің қатарына түсуге арналған құжаттар тізбесі айтылды. Студенттерге ҚР ҚҚА құру туралы, біздің мемлекеттік органның негізгі функциялары мен міндеттері туралы бейнероликтер, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Құқық қорғау органдарының Академияға түсу шарттары туралы бейнероликтер көрсетілді.

Кездесу барысында студенттер белсенді қатысып, өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды. Конкурстан өту мерзімі, жалақы, әскери-дәрігерлік комиссиядан өту, әскери есепке алу туралы сұрақтар қойылды. Барлық сұрақтарға толық жауаптар берілді.

Қарағанды облысы бойынша Экономикалық тергеу департаментінің қызметкерлеріне өткізілген дәрісі үшін алғыс айтамыз!