Барлық білім беру бағдарламаларының студенттері үшін білім беру лекториясын өткізу туралы пікір

Оқу әдебиеті-бұл мұғалімнің қолындағы құрал ғана емес, оқу процесінің жаңа бағытын белгілейтін оқулық.

2020 жылдың 13 қазанында “Bolashaq” академиясының Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы “Руханият” ҒЗО-мен бірлесіп “Жаңа гуманитарлық білім. “Рухани Жаңғыру “мемлекеттік бағдарламасы аясында қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық” жобасы бойынша Стивен Пикердің ” Тіл – инстинкт” кітабының талқылауын өткізді.

Бірінші курс студенттерінің (кешегі мектеп оқушыларының) оқулық қандай болуы керек, тіл бойынша оқу құралын қалай қызықты ету керектігі туралы пікірін есту қызықты болды.

Сонымен қатар семинарға қатысушылар “Тіл инстинкт ретінде” атты кітапты талқылап, кітапты оқу құралы ретінде қолдану мүмкіндігін қарастырды.

Көркем әдебиет туралы да сөз қозғалды, біздің академияның студенттері оқуды жақсы көретіндігімен қатар классикалық және заманауи әдебиеттерді жақсы білетіндігін атап өткім келеді. Жастар өздерінің сүйікті кітаптары туралы айтып өтті. Талқылауға ИН-20-1 тобының студенттері белсене қатысты, бұл мені куратор ретінде қатты қуантты.

Білім беру лекторийі пікірталас форматында өтті, барлық қатысушылар өздерін көрсетуге және өз көзқарастарын білдіруге мүмкіндік алды.

Семинарды ұйымдастырушы Аупенова Әлия Укужанқызына және барлық қатысушыларға қызықты әрі нәтижелі пікірталасқа қатысуға мүмкіндік бергені үшін алғыс айтамын!

Шет тілдер және МК кафедрасының аға оқытушысы Хомутова Асель Куатовна