«БҰҰ Моделі клубы» ғылыми үйірмесінің бірінші отырысы

Оның басты мақсаты – студенттерді “Клуб Модель ООН” ғылыми үйірмесінің жұмысымен таныстыру.

Ибрагимова Камила Талғатқызы “БҰҰ Моделі клубының” жетекшісі болып табылады. Ол студенттерге ғылыми үйірменің үш жылдық тарихы туралы айтып берді: 3 жыл бойы жұмыс істейді, сонымен қатар мақсаты мен міндеттерімен таныстырды.

Бірінші курс студенттері жиналысқа белсене қатысып, көптеген сұрақтар қойды. Шешендік өнер, көшбасшылық және сыни ойлау сияқты студенттік құзыреттіліктерді дамытуды қамтитын мақсат пен міндеттер түсінікті болды, сондай-ақ жоғарыда аталған қасиеттерді дамыту бойынша ұсыныстар айтылды.

2019 жылғы 8 қарашада мәжіліс өтеді, онда комитеттер бойынша тақырыптар бөлінеді, олардың жұмысы үш тілде: қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде жүргізіледі.