“Алтын матч”

7 мамыр сенбі күні 20 сағат 40 минутта “Аманат-Аренада” Қазақстан футбол жанкүйерлері лигасының алтын медальдары үшін “BOLASHAQ” академиясы мен FD SAMBO командалары арасында матч өтеді. Осы матчтың жеңімпазы Қарағанды қаласының Қазақстан футбол әуесқойлары лигасының чемпионы болады.

Маусым бойы 2021 жылдың қазан айынан бастап бұл екі команда кезек-кезек Чемпионат көшбасшылары болып келді. Шешуші матчта командалар алтын медальға кім лайық екенін шешеді. Жаттықтырушы Мұхатаев Мұратбек Майрамұлының басшылығымен біздің команда қарсыласын, оның әлсіз және күшті жақтарын ескере отырып, дуэльге мұқият дайындалуда. Соңғы жаттығуда команда қарсыластың физикалық күшті екенін және тек осындай әдіс ойында көбінесе басымырақ көмектесетіндігін біле отырып, “қабырғадағы” ойынды пысықтады. Жаттықтырушы команданың әр ойыншысымен алдағы ойынның маңыздылығы туралы әңгімелесті, әрқайсысына бірнеше нұсқаулар берді және команданың спорттық рухын көтеруде мотивациялық әдістерді қолданды. Матч өте қиын болады деп күтілуде, қарсылас мықты, шебер, бірақ студенттер кез-келген сынаққа дайын және жеңіс үшін күреседі.

Футболшылардың бірі, күндізгі бөлім студенті жеке әңгімесінде жаттықтырушыға: : “Сенбіде мен барлық күшімді алаңға жұмсаймын, сіздің сеніміңізден шығуға тырысамын”, – деген әсерлі сөздер айтты.

“BOLASHAQ” футбол командасы біздің команданы, жанкүйерлерімізді қуанту үшін барлығын жасауға тырысатын студенттерімізге қолдау көрсету үшін оқытушылар мен студенттерді ойынға шақырады.

“Алтын матч” 7 мамыр күні сағат 20: 40-та Аманат-Аренада, Ермеков көшесі, 49/3 мекенжайында өтеді.