Үкіметтің заң білімінің сапасын арттыру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобы жұмысының қорытындысы бойынша Комитеттің отырысы

2022 жылдың 6 мамырында Әл-фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті ZOOM платформасында онлайн форматта заң білімінің сапасын арттыру жөніндегі Ведомствоаралық үкіметтік жұмыс тобының жұмыс қорытындысы бойынша комитеттің отырысын өткізді.

Конституциялық заңнама, сот жүйесі және құқық қорғау органдары комитетінің төрағасы – сенатор Владимир Васильевич Волков отырыстың модераторы болды.

Сөз сөйлегендер:

Аймағамбетов А К. – ҚР Білім және ғылым министрі

Түймебаев Ж.К – Басқарма төрағасы, Әл-фараби атындағы KazNU ректоры

Пен С.Г. – М.С. Нәрікбаев атындағы ҚазМУ-дың правосты (ректоры).

Пікірталастарда Д.А. Қонаев атындағы Еуразиялық заң академиясының ректоры О. Ш. Жалаири, “Тұран” университетінің ректоры – Р. А. Алшанов , құқық қорғау органдары академиясының ректоры – Т.К. Сүлейменов, Л. Н. Гумилев атындағы ЕҰУ-дың академиялық мәселелер жөніндегі проректоры – Е. А. Оңғарбаев , Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті заң факультетінің деканы – Байдельдинов Д.Л. сөз сөйледі.