“Алғыс айту күні” тақырыбындағы кураторлық сағат

Ин-21-1 және Ин-21-2 тобының студенттерінің қатысуымен “Алғыс айту күні” тақырыбында кураторлық сағат өткізілді. Аталған іс-шараның мақсаты күнделікті өмірдегі ризашылықтың маңыздылығын талқылау және осы мерекені атап өту болды. Біз ризашылық туралы ойларымызбен, тәжірибелерімізбен және әсерлерімізбен бөлісу үшін жиналдық.

Күн тәртібі:

1. Алғыс айту күніне кіріспе: осы мерекенің тарихы мен мағынасына шолу.
  2. Ризашылықтың мәні: біздің өмірімізде не үшін алғыс айтатынымызды және бұл біздің әл-ауқатымызға қалай әсер ететінін талқылау.
  3. Ризашылық білдіру: басқаларға ризашылық білдіру тәсілдері және оның біздің қарым-қатынасымызға оң әсері.
  4. Практикалық жаттығулар: ризашылық білдіру және өзара түсіністік пен қолдау атмосферасын құру жаттығуларына қатысу.
  5. Тәжірибе алмасу: ризашылық біздің өміріміз бен қарым-қатынасымызға қалай әсер ететіні туралы әсерімізбен және әңгімелерімізбен бөлісу.

Талқылау: кураторлық сағат барысында Ин-21-1 және Ин-21-2 тобының студенттері алғыс тақырыбын және оның біздің өміріміздегі маңызын белсенді талқылады. Тіпті ең қиын жағдайларда да ризашылық білдіру бізге оң көзқарас пен қанағат сезімін сақтауға көмектесетіні ұғынықты болды.

Студенттер сонымен қатар ризашылық олардың отбасымен, достарымен және әріптестерімен қарым-қатынасына қалай әсер ететіні туралы әңгімелерімен бөлісті. Ризашылықтың психологиялық әл-ауқат үшін маңыздылығын талқылау қатысушылар арасында қызығушылық пен түсіністік тудырды.

Қорытынды: “Алғыс айту күні” тақырыбындағы кураторлық сағат өзара түсіністікпен, қуанышпен және шабыт сезімімен аяқталды. Ин-21-1 және Ин-21-2 топтарының студенттері бір-бірін ризашылық білдіруге және өмірлерінде бағалай алатын барлық сәттерді қадір тұтуға шақырды.

Өткізілген кураторлық сағат Ин-21-1 және Ин-21-2 топтарының студенттері арасында өзара түсіністік пен қолдауды нығайтуға ықпал ететін маңызды оқиға болды.