Әділет департаментінің Аттестаттау комиссиясының жұмысына қатысу

Ағымдағы жылдың 16 мамырында Әділет департаментінің болашақ адвокаттардан емтихан қабылдау жөніндегі аттестаттау комиссиясының отырысы өтті.

Біздің құқықтық және қаржы пәндері кафедрасының меңгерушісі профессор Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы Университет ғалымының міндетті қатысуы құрметіне ие болды.

Аттестаттау комиссиясы екі кезеңде жұмыс істеді. Бірінші кезең-ҚР заңнамасын білуге компьютерлік тестілеу. Осы турдан сәтті өткен жағдайда, яғни тест тапсырмаларының 100 сұрағынан 70-тен астам балл жинаған кезде келесі кезеңге өту мүмкіндігі анықталады. Екінші кезең – бес типтік сұраққа міндетті жауап бере отырып, ситуациялық есептерді шешу.

Жалпы жұмыс жоғары деңгейде өтті! Адвокат болу құқығын алған адвокаттарды олардың кәсіби саласындағы кезекті жетістіктерімен құттықтағымыз келеді!