Академия студенттері Ольга Евгеньевнаға уақыт бөлгені үшін үлкен ризашылықтарын білдіріп, осы кездесу туралы пікірлерімен бөліседі:

Бүгін “Қазақстан тарихы” сабағында бізге облыстық мемлекеттік мұрағаттың тарихымен танысуға мүмкіндік берілді. Беркун Ольга Евгеньевна мұрағаттың құрылу тарихымен, Қарағандының құрылу тарихымен бөлісті.

Сондай-ақ бізге мұрағаттық құжаттар мен фотосуреттердің мысалдары ұсынылды, бұл демонстрацияны көрнекі етті. Ольга Евгеньевнаға алған білімім үшін алғыс айтқым келеді. Ол мемлекеттік архив жөнінде қызықты әңгімелер, соның ішінде облыстық мемлекеттік архивтің негізгі міндеттері, ақпарат пен құжаттарды сақтаудың өзекті мәселелері, өкінішке орай, қазіргі уақытта жоқ альпинистер мектебі, Қарағандыда жол қозғалысы ережелерінің пайда болу тарихы, архивтің өзінде іс қағаздарын жүргізуді оқыту және басқа қызықты фактілер, көптеген мәселелер туралы әңгімеледі . Сондай-ақ, Ольга Евгеньевна барлық сұрақтарға егжей-тегжейлі жауап беріп, мұрағат жұмысының барлық аспектілерін жете түсіндіргенін атап өткім келеді. Жалпы, Қарағанды қаласының Облыстық мемлекеттік мұрағатының тұсаукесері өте мазмұнды, қызықты және жақсы ұйымдастырылған. Менің мұрағатқа жеке барып, оның қызметі туралы көбірек білгім келді. Оқытушы Илясова Алия Укужановнаға, кездесуді ұйымдастырғаны үшін және Ольга Евгеньевнаға біздің аймақ туралы осындай құнды ақпарат көзімен бөліскені үшін көп рахмет.

дИН-23-1-к тобының студенті Ханова Милана

Бүгін мен таңғажайып адаммен танысу бақытына ие болдым, бұндай адамдар біздің қаланың мақтанышы . Беркун Ольга Евгеньевна “Қазақстан тарихы” сабағында бізге, студенттерге Қарағанды қаласының мұрағатынан ақпарат берді.

Ол көптеген адамдарды не қызықтыратынын біледі.

Қарағандының білім тарихы туралы құжаттардың суретін көрсетті. Ол көптеген қызықты оқиғаларды айтты, мысалы, ХХ ғасырдың отызыншы жылдарының басында жол қозғалысының алғашқы ережелерін құру туралы. Қаламыздың алғашқы үйлері мен ғимараттарының сәулеті туралы айтты. Жеке өзіме бұл қатты әсер етті және де мен үлкен қызығушылық таныттым. Себебі мен біздің қаланы мәдени орталық деп санаймын.

Қарағанды өзінің жүз жылдық мерейтойын әлі тойлаған жоқ, бірақ ол тарихқа бай және өте қызықты. Соншалықты қызықты, енді мен ол туралы көбірек білгім келеді.

дПиП-23-1к тобының студенті Райская Юлия

Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағат бөлімінің басшысы Беркун Ольга Евгеньевнаға бізбен қызықты кездескені үшін алғысымды білдіремін! Оның мұрағат тарихы мен қаламыздың тарихын анық көрсетуі менің өткенге деген түсінігімді кеңейтті. Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағатын қалыптастыру туралы жаңа мәліметтер, қала тарихы мен көрнекті оқиғалар туралы әңгімелер қызықты көрініс жасады. Шын жүректен құнды білімге және керемет іс-шараға ризамын!

Құрметпен, дПиП 23-1 тобының студенті Жүнісова Мадина

Беркун Ольга Евгеньевнаға Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағатының жұмысы туралы танымдық ақпарат үшін зор алғысымды білдіргім келеді. Материалды өте қызықты жеткізу, оқиғалар, тұлғалар және біздің өлкеміздің тарихындағы маңызды сәттер туралы қызықты әңгімелейді.Сондай-ақ, осы кездесуді ұйымдастырғаны үшін біздің оқытушы Илясова Әлия Укужановнаға көп рахмет айтқым келеді.

дПМНО-23 1-к тобының студенті Василевич Наталья

Ольга Евгеньевна- тамаша, мейірімді, қызықты тұлға.

Ольга Евгеньевнаны тыңдау өте қызықты және танымдық болды. Мен біздің қаламыз, Қарағанды қалай салынып жатқаны, біздің аумақта не болып жатқаны туралы көп нәрсені білдім. Бұл мені өте қызықтырды және болашақта Қарағанды мұрағатына барғым келеді. Біз көптеген сирек кездесетін, ескі суреттерді, құжаттарды көрдік.

Мен дәрістен тек жақсы әсер алдым. Ольга Евгеньевнаға уақыт бөлгені үшін алғыс айтқым келеді.

дИН-23-1к тобының студенті Каубай Маржан

Берілген ақпарат үшін Қарағанды мұрағатының өкілі Беркун Ольга Евгеньевнаға алғысымды білдіргім келеді. Мен дәріске тәнті болдым, өйткені маған көп нәрсе белгісіз болды. Қарағанды қаласының қалыптасу тарихы туралы қызықты әңгіме, сондай-ақ, мұрағатта жұмыс істеу, құжаттар қалай сақталатыны туралы ақпарат болды. Ақпараттан басқа, Қарағанды қаласының құрылысы қалай басталғанын көруге болатын фотосуреттер ұсынылды. Ольга Евгеньевнаға осындай маңызды ақпаратты білуге мүмкіндік бергені үшін өте ризамын.

Құрметпен, дПМНО-23-1 тобының студенті Генкель Татьяна