Жалпы республикалық брейншторминг

2022 жылдың 13-17 қыркүйек аралығында Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы мен “BTS Edukation” ЖШС-нің ұйымдастыруымен ToU-да (“Торайғыров университет” КЕАҚ) жалпы республикалық брейншторминг өтті. Республикалық ашық әдіснамалық семинар “Білімді ұлт “сапалы білім беру” ұлттық жобасын іске асыру шеңберінде өткізілді, спикерлер ретінде Павлодар облысы “Атамекен “ҰКП Төрағасы С.Т. Садвокасов; университеттің Ланкастер бизнес Мектебі деканының аға ғылыми қызметкері, зерттеу жөніндегі жеке ассистенті Н. М. Радько; – BTS Education ЖШС жоғары оқу орындары мен колледждердің білім беру бағдарламаларын жаңарту жөніндегі менеджері -О. Б. Мамырбаев; Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы директоры -А.А. Мұхатаев және басқалар сөз сөйледі.

ЖОО, Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығының өкілдері инновациялық білім беру бағдарламаларын әзірлеу тәжірибесін талқылау үшін жиналды. Семинар жұмысында келесі сұрақтар қарастырылды: жеке мамандықтар өзектілігін жоғалтатындықтан, олардың еңбек нарығындағы сұранысы төмендейді, сондықтан отандық жоғары оқу орындарына жаңа мамандықтар бойынша оқыту үшін платформа дайындау қажет; оқытудың мақсаттары мен нәтижелерін әзірлеу, контентті талдау, инновациялық білім беру бағдарламаларының оқу пәндерін сипаттау.

Семинар жұмысына біздің ЖОО өкілі, ОӘБ басшысы С.Т. Туғанбаева қатысты.

Жұмыс барысында ашық әдіснамалық семинарға қатысушылар жоғары білім беру саласындағы қандай да бір проблемалардың өз шешімдерін ұсына алды.