“Өзбекстан Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшісі кубогы – 2024”

12 наурызда Астана қаласындағы Өзбекстан Республикасының Елшілігінде “Өзбекстан Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшісі Кубогы – 2024” есте қаларлық турнирі өтті. Бұл күн “Bolashaq” Академиясының студенттері үшін маңызды күн болды, өйткені “Фармация”, “Құқықтану” білім беру бағдарламаларының алты студенті екі қызықты кезеңде ұйымдастырылған іс-шараға белсене қатысты.

Турнир Maqsut Narikbayev University, Л. Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті және Астана медицина университетін қоса алғанда, жетекші оқу орындарының ақыл-ойлылары мен таланттыларын жинады. Қатысушылар 25 сұрақтан тұратын екі раундта өздерінің білімдері мен тапқырлықтарын көрсете отырып, “Заковат” интеллектуалды ойынында бақ сынасты.

Турнирдің нәтижесі әсерлі болды: Maqsut Narikbayev University студенттері бірінші орынды жеңіп алды, одан кейін аз ғана айырмашылықпен екінші орынды жеңіп алған Астана Медицина Университетінің өкілдері ілесті. “Bolashaq” Академиясының студенттері тапсырмаларды өте жақсы орындап, дайындық пен білімнің жоғары деңгейін көрсете отырып, құрметті үшінші орынға ие болды. Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті бұл тізімді төртінші орынмен аяқтады.

Іс-шара интеллектуалды қабілеттерді көрсету платформасы ғана емес, сонымен қатар әр жерден жиналған студенттер арасындағы достық пен өзара түсіністікті нығайтудағы маңызды кезең болды. Бұл білімнің, топтық жұмыстың және оқуға деген ұмтылыстың маңыздылығын көрсетті. Барлық қатысушыларды жетістіктерімен құттықтаймыз және академиялық және кәсіби қызметте одан әрі табыстар тілейміз!