“ҒЫЛЫМИ ЖӘНЕ КӘСІБИ-ІСКЕРЛІК ҚАРЫМ-ҚАТЫНАС МӘДЕНИЕТІ” XV Халықаралық ЖОО аралық ғылыми-практикалық конференциясы

23 сәуірде “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу”, “Құқықтану”, “Фармация”, “Педагогика және психология” білім беру бағдарламаларының студенттері Мәскеу қ. РХДУ-да өткен “Ғылыми және кәсіби-іскерлік қарым-қатынас мәдениеті” ХXV Халықаралық ЖОО аралық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысты (онлайн-формат).

Аталған конференцияға қатысушы-жоғары оқу орындары:

Ресей халықтар достығы университеті
Аграрлық-технологиялық институты
Орыс тілі институты
Медицина институты (Мәскеу, Ресей Федерациясы)
“Вolashaq” академиясының Гуманистік педагогика орталығы (Қарағанды, Қазақстан Республикасы)
Әл-Захра Университеті (Тегеран, Иран Ислам Республикасы)
Милан мемлекеттік университеті (Милан, Италия Республикасы)
“Гродно мемлекеттік медицина университеті” білім беру мекемесі (Гродно, Беларусь Республикасы)

Баяндамаларды келесі студенттер ұсынды:

Жампейісова Лаура, ДОВ-19-1 тобы (мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу)

Тақырыбы: “Толық және толық емес отбасынан шыққан мектеп жасына дейінгі балалардың өзін-өзі бағалау ерекшеліктері”

Ғылыми жетекшісі – мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының аға оқытушысы Таликова Г. Т.

1. Гиберт Ксения, Ю-21-1 тобы (Құқықтану)

Тақырыбы: “Тіл. Қазақстан тарихы. Мәдениет”

Ғылыми жетекшісі-з.ғ.к., заң пәндері кафедрасының профессоры Қабжанов А. Т.

1. Перепечкина Карина және Назарова Дильназ, Пип-19-1 тобы (Педагогика және Психология)

Тақырыбы: “Жасөспірім тұлғасының қалыптасуына референттік ортаның әсері”

Ғылыми жетекшісі– пс.ғ.к., психология, педагогика және бастауыш оқыту әдістемесі кафедрасының доценті Никифорова О.В

4.Романова Екатерина, ФМ-21-1 тобы (Фармация)

Тақырыбы: “Ежелгі тілдердің білімдік және тәрбиелік мәні”

Ғылыми жетекшісі-ЖБП кафедрасының аға оқытушысы И Ю. Григорчук.

1. Макашева Айжан, Ю-21-1 (Құқықтану)

Тақырыбы:”ҚР-да ата-ана қамқорлығынан айырылған балалардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау”

Ғылыми жетекшісі-з.ғ.к., заң пәндері кафедрасының доценті Садыкова Кокеш Каригуловна.

Сөз сөйлейтін студенттердің білім беру бағдарламаларының кең ауқымы конференцияның кәсіби мүдделермен байланысты тақырыпта көпшілік алдында сөз сөйлеу тәжірибесін іске асыру арқылы студенттердің кәсіби құзыреттілігін жетілдіру мақсатында өткізілгендігімен байланысты.

Конференцияның барлық қатысушыларына “Вolashaq” академиясының гуманистік педагогика орталығы зор денсаулық, амандық, шығармашылық нәтижелі жұмыс және жаңа ғылыми жетістіктер тілейді!