Студенттік ғылыми жобалар байқауының қорытындысы

Секция: Қазақ ойшылдарының құқықтық мұрасы (Абу Насыр әл-Фараби, Абай Құнанбаев және т. б.) және қазіргі әлемнің мәселелері.

1 орын-271 балл-10000 теңге. Орыс тілі-18-1- Сот төрелігі жүйесіндегі Отбасылық соттар. Садықова К. К., заң пәндері кафедрасының доценті

2 орын-249 ұпай-5000 теңге. Мұханғалиева Аружан, О-18-2 -қаржы жүйесінің құқықтық негіздері. Жумжумаев Н. С., з.ғ. д., заң пәндерінің аға оқытушысы/

3 орын-224 ұпай 3000 теңге. Ольга Мороз, Ю-19-1 – Лоббизм демократия әдісі ретінде. Садықова К. К., заң пәндері кафедрасының доценті.

Секция: көрнекті ғалымдар мен ойшылдардың шығармашылығында Қазақстанның рухани мәдениетін дамыту.

1 орын-299 ұпай-10000 теңге .Жолжақсы Бүлдіршген, Серікбаева Жазира, ПМНО-19-1к-Әлемнің екінші ұстазы Әбу Насыр Әл-Фараби қалдырған өшпес із. Жапанова Р. Н., п. ғ. М., мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы

2 орын-273 балл. 5000 теңге.Мұрат Нұрсұлу, ДОВ-17-2. Мектеп жасына дейінгі балаларды дидактикалық ойындар арқылы қарапайым математикалық ұғымдармен таныстыру жолдары. Жанысбаева Р. М., п. Ғ. М., мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы.

3 орын-222 балл.3000 теңге. Қайыржанова Дарина, ДОВ-16-2. Бейнелеу өнеріндегі аппликация арқылы сәндік өнерге деген талғамын алыптастыру. Бакарамова С. А., магистр, мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы

Грамота-217 ұпай. 2000 теңге. Қордабай Мөлдір, ДОВ-16-2. Мектепке дейінгі ұйымдарда тіл дамыту жұмыстарын ұйымдастыру негіздері. Шалтаева Р. Ж., п.ғ. к., мектепке дейінгі және бастауыш оқыту кафедрасының аға оқытушысы.

Секция: қазіргі заманғы полимәдениетте студент жастардың белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастыру.

1 орын-269 балл. 10000 теңге. Ахметова Дана, ИН-18-1. Trello web-платформасында “peer-review” студенттік процесін ұйымдастыру. Калижанова А. Н., ПДО директоры.

2 орын-245 ұпай. 5000 теңге. Бекдосова Камила, ИН-18-1. Ғалым әйелдің қалыптасуындағы “рөлдік модельдің” феномені. Марышкина Т. В., г.Ғ. М., шт және МК кафедрасының аға оқытушысы.

3 орын-243 ұпай. 3000 теңге. Жанюнова Александра, ИН-19-1. БҰҰ Моделі инновациялық бағыт ретінде қазақстандық жастардың белсенді және бәсекеге қабілетті позициясын қалыптастыру. Аупенова А. У., з.ғ. М., ЖБП кафедрасының аға оқытушысы.

Секция: тарихи тұлғалардың рухани мұрасы және қазақ филологиясының инновациялық үдерістері.

Грамота-209 ұпай. 2000 теңге. Шонаева Аяжан, .К-18-1. Философиялық дүниенің рухани-мәдени сабақтастығы, Әл – фараби, А. Йасауи және Абай Құнанбаев. Саттарова Ф. Ф., философия ғылымдарының кандидаты, доцент, ЖБП кафедрасының доценті.

Академия әкімшілігі мен ЖҒК байқауға жобаларды ұсынған студенттердің барлық ғылыми жетекшілеріне алғыс білдіреді.