Педагогика кафедрасының ОП-6В10101 -Педагогика және психология бойынша филиалымен бірлескен жұмысы

Психологиялық-педагогикалық және инклюзивті жұмыс жоспары бойынша жоспарланған іс-шара шеңберінде 2023 жылғы 27 қазанда Қарағанды қаласының №86 ЖББМ филиалының базасында мектеп психологымен кездесу, сондай-ақ инклюзияны қолдау кабинетінде таныстыру экскурсиясы өткізілді.

Іс-шараға Педагогика кафедрасының меңгерушісі А.С. Абдрахманова, кафедраның аға оқытушысы Г. С. Махмутова, психологтар К. С. Магавьянова және Р. Толғанай, логопед-дефектолог С. С. Айтжанова, ПиП-20-2, ПиП-22-2, ПиП-22-1 топтарының студенттері қатысты.

Мектеп психологтары К. С. Магавьянова мен Р. Толғанай мектеп психологының жұмысымен таныстыру жұмыстарын жүргізді.

Мектеп психологтары нормативтік-құқықтық құжаттарды, психологиялық қызмет жұмысының бағыттарын көрсетті, сондай-ақ мектептегі психологтың негізгі қызметімен таныстырды. Студенттерге қызықты болды және әртүрлі жағдайлар бойынша сұрақтар қойылды. Психологиялық қызметтің жұмысымен танысқаннан кейін барлық қатысушылар инклюзияны қолдау кабинетіне барды.

Логопед-дефектолог С. С. Айтжанова инклюзияны қолдау кабинетінде экскурсия өткізді.

Студенттер ақыл-ес кемістігі бар балалардың дамуына арналған пәндерді көрнекі түрде көре алды. Бұлар – логопедтің бұрышы, Монтессори қабырғасы, тактильді жол, құрғақ бассейн, түрлі-түсті кілем және т. б.

Экскурсия соңында логопед-дефектолог логопед пен дефектологтың құжаттарымен және жұмыс бағыттарымен таныстырды.

Жалпы іс-шара жемісті және танымдық түрде өтті. Оқытушылар мен студенттер жұмысты ұйымдастырғаны үшін мектеп әкімшілігі мен педагогтарына алғыс білдіреді.