“Параграф” АЖ өкілдерімен кездесу

2020 жылдың 10 желтоқсанында кітапхананың оқу залында “Bolashaq” академиясы оқытушыларының “Параграф” АЖ өкілдері: Камалиева Перизат және Мязин Владимирмен кездесуі өтті.

Өнімнің тұсаукесері өтті. Ішкі “параграфтың” мүмкіндіктері жарияланды және оны пайдалану шарттары түсіндірілді. Қатысты: Рысмағамбетова Г. М., Қабжанов, А. Т., Дарибекова А. С., Бекжанова С. Б., Абишева Т. Ю., Кусаинова А. О., Шведова А. А.

“Кәсіби құқықтық ақпарат “КҚА: “КҚА ” блогы – бұл қазақ және орыс тілдеріндегі құжаттар: конституция, конституциялық заңдар, кодекстер, заңдар, Президенттің конституциялық заң күші бар Жарлықтары; Президенттің Заң күші бар Жарлықтары; Президенттің өзге де нормативтік құқықтық жарлықтары, Үкіметтің нормативтік қаулылары және Премьер–Министрдің өкімдері, Конституциялық Кеңестің, Жоғарғы Соттың және Орталық сайлау комиссиясының Үкімет қаулыларымен, сондай-ақ орталық және жергілікті мемлекеттік билік органдарының актілерімен ратификацияланған және бекітілген нормативтік қаулылары халықаралық келісімдер, министрліктердің, агенттіктердің, олардың ведомстволары мен өзге де орталық мемлекеттік органдардың (Әділет министрлігінде тіркеуден өткен) нормативтік құқықтық актілері), өңірлік заңнаманың негіздері( өңірлік әділет органдарында тіркелген мәслихаттардың, әкімдіктердің нормативтік құқықтық шешімдері), нормативтік құқықтық актілердің жобалары, түсіндірме жазбалар, оларға ғылыми сараптаманың қорытындылары, салыстырма кестелер, Парламент пен оның Палаталарының заң жобаларынан өту жөніндегі актілері – Үкімет қаулыларымен енгізілген (2015 жылға дейін), сот шешімдері -(ерте жастағы), жекелеген стандарттар және өзге де НТҚ, 2009 жылға дейінгі (ерте жастағы) салық хаттары, анықтамалық ақпарат (ішінара), мемлекеттік органдар бекіткен құқықтық құжаттардың нысандары, салық, өндірістік күнтізбе.

Қосымша мүмкіндіктер:

ЭҚА параграфы-компаниялар арасындағы электрондық құжат айналымы, бұл жедел мерзімде қандай да немесе өзге құжаттарға қол қоюға көмектеседі.

Параграф жұмыс-студент-түлектерге жұмысқа орналасуды қамтамасыз ете отырып, түйіндемелерін орналастыруға мүмкіндік береді.

Келісім-шарт құрастырушысы-әрі қарай жұмыс істеу үшін қажетті кез-келген шартты жасауға мүмкіндік береді.

“ПРАВМЕДИА” вебинарлары – студенттер мен оқытушылардың деңгейін көтеруге мүмкіндік беретін мүлдем басқа тақырыптағы вебинарлар.

Бизнес-талдаушы – белгілі немесе басқа бір компания туралы барлық қажетті ақпаратты білуге, тексеруге оның дұрыс іске асырылуына мүмкіндік береді.

“Қызғылт таразы” функциясы – белгілі бір құжатта, заңда немесе кодексте осы бап немесе жағдай бойынша сот істерінің тізімін көруге мүмкіндік береді. Функция шектеулі, өйткені біздің жиынтықта барлық сот істері жоқ, тек ішінара ақпарат бар.

“ИнфоТех & Сервис” ЖШС-нің Қазақстан Республикасының оқу орындарымен ынтымақтастығының негізгі мақсаты студенттер мен оқытушылардың құқықтық сауаттылығын дамыту және арттыру болып табылады.