Оқу-әдістемелік кеңестің жұмысы

2022 жылғы 21 қазанда ОӘК отырысы өтті, онда оқу-әдістемелік кеңестің төрағасы Бекжанова Сәуле Бектасқызы оқу-әдістемелік кеңестің мүшелерін “Bolashaq”академиясының білім беру процесін оқу-әдістемелік сүйемелдеу мәселелерін қамтитын отырыстың күн тәртібімен таныстырды.

Педагогикалық кафедралардың меңгерушілері 2022 жылы студенттердің Ұлттық білікті тестілеу нәтижелері туралы баяндап, 2023 жылы ҰБТ-ға педагогикалық бағыттардың бітіру курсының білім алушыларын даярлау жөніндегі іс-шаралар жоспарын анықтады.

ОӘБ басшысы С.Т. Туғанбаева, ББҰ басшысы Е. Е. Серимов УМС мүшелерін ағымдағы оқу жылына арналған студенттердің дипломдық жұмыстары мен жобалары және магистрлік диссертациялар тақырыбымен таныстырды, талқылаудан кейін бұл мәселені бекіту үшін Ғылыми Кеңеске шығару туралы шешім қабылданды.

Кітапхана меңгерушісі А. А. Шведова студенттердің интернет пен кітапхана ресурстарына, оның ішінде РМЭБ-ке қолжетімділігіне және білім алушылардың оқу және оқу-әдістемелік әдебиеттермен қамтамасыз етілуіне назар аудара отырып, оқу процесінің оқу әдебиеттерімен қамтамасыз етілуіне мониторинг жүргізу жолдарын айқындады.

“Bolashaq” академиясының компьютерлік паркінің жай-күйі (оқу процесін интернетпен, компьютерлермен және компьютерлік сыныптармен қамтамасыз ету) туралы ҚОТ және IT-қолдау басшысы С.О. Исмагулов есеп берді.

Фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі Д.К. Пахомова Фармация ББ бойынша білім алушыларды сертификаттаудың маңыздылығын атап өтіп, бітіруші курс студенттерін кәсіби даярлықты тәуелсіз түрде бағалауға дайындау жөніндегі іс-шаралар жоспарымен таныстырды.