«Рухани жаңғыру» мұраты жинағын басып шығару

“Рухани жаңғыру” мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру аясында “Культ знания” бағыты бойынша “Bolashaq” академиясында “Рухани жаңғыру мұраты. Мақалалар жинағы”. Жинақтың жауапты редакторы-заң ғылымдарының кандидаты, доцент Е.Е.Серімов

Бұл жинақ “Рухани жаңғыру” негізгі принциптерін алға жылжыту бойынша жүйелі ақпараттық-түсіндіру және ағартушылық жұмыстарды қалыптастыруға, барлық қазіргі заманғы қауіп-қатерлер мен жаһандану мен азаматтық–патриоттық сананы тәрбиелеу, студент жастардың әлеуметтік-белсенді және шығармашылық тұлға ретіндегі адамгершілік ұстанымын есепке ала отырып, қазақстандықтардың рухани құндылықтарын жаңғыртуға бағытталған оның мазмұнын түсінуге бағытталған.

Кітап зерттеуші-ғалымдарға, өлкетанушыларға, студенттерге және кең оқырман аудиториясына арналған.

Руханият “ҒЗО”

Р 87

Рухани жаңғыру мұраты: мақалалар жинағы. – Қарағанды: “Болашақ-Баспа” РББ, 2019. – 345 б.

ISBN 978-601-273-395-2

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н. Назарбаевтың “Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру”, “Ұлы даланың жеті қыры” бағдарламалық мақалалардың негізгі бағыттары бойынша дайындалған.

Еңбек” Болашақ ” Академиялық-оқытушы құрамының қазақ халқының материалдық және рухани әлемі-ой кешу үрдісін, тарихы мен мәдениетін, тілі мен әдебиетін жандандыруға, қазақ тілінде 100 жаңа оқулық, сананың ашылуы мен прагматизмге байланысты әр кезде жарық көрген ғылыми-танымдық мақалалар қамтылған.

Жинақталған материалдар өскелең ұрпактың бойында еліне деген сүйіспеншілік асыл қасиетін дарыту, рухани тектілікті сақтай отырып, мемлекетке қызмет ету әрі бәсекеге қабілетті тұлға, білікті өсіп жетілу мақсаттарын көздейді.

Кітап қазақ мәдениеті мен тілінің даму тарихын зерттеуші ғалымдарға, өлкетанушыларға, студенттерге, жалпы оқырман қауымға арналады.