Михаил Остроградский атындағы Кременчуг ұлттық университетінің есеп және қаржы кафедрасы негізінде ғылым және білім саласындағы ынтымақтастық аясында

“Bolashaq” Академиясының” ” Қаржы” ББ студенттері Ғылым және білім беру саласындағы ынтымақтастық шеңберінде Михаил Остроградский атындағы Кременчуг ұлттық университетінің есеп және қаржы кафедрасының базасында “18.04.22 ж.бастап 28.05.22 ж. аралығындағы кезеңде 150 сағ/5 кредит көлемінде ZOOM платформасында өткізілген Ақша. Несие. Банктер”, “Мемлекеттік бюджет”, Төлем жүйесі”, “Қаржы менеджменті” Халықаралық виртуалды академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысты.

Нәтижесінде Аманбаев Алтынтөре, КисинаЗарема, Таубе Сергей, Омаш Іңкәр, АлтынбекАяжан, Сүлейменова Сымбат, Қуандықова Балерке, Торубалко Светлана, Ілияс Медет, Исатаев Ерсін сертификаттар алды.