Мен сені сүйемін, Болашақ!

Болашақта 1999 жылдан бері жұмыс істеймін. Алғашқы жылдары біздің ұжым өте кішкентай, небәрі жиырма адам болатын. Қазір ұжым он есе өсті, қазір бізде екі жүзден астам адам еңбек етуде.

Болашақтың қалыптасуы біздің көз алдымызда өтті. Мен осы іс-шаралардың барлығына қатысып, өз үлесімді қостым.

Қалыптасудың бастауында Нұрлан Орынбасарұлы тұрды, ол ЖОО-ның ірге тасын қалады. пікірлестердің тату ұжымын құрды және біз көп жылдар бойы әріптес болдық

Әріптестер олардан талап етілгеннен де көп нәрсені жасауға тырысты. Болашақ ұжымы мен басшылығына жанқиярлық тән деуге болады.

Университеттің қалыптасуы кезінде қалыптасқан дәстүрлер бүгінгі күні сақталып, арта түсіп келеді. Осындай дәстүрлердің бірі-бұл жаңа жылдық корпоратив өткізу, Балқаштағы “Айналайын” демалыс базасына жазғы сапарға шығу, спартакиадаларға қатысу.

Біздің ұжымның басқа ұжымдардан басты айырмашылығы-басшылықтың өз қызметкерлеріне үлкен әлеуметтік қолдау көрсетуі. Бұл- жыл сайын берілетін азық-түлік, нан және көкөніс себеттері, барлық қызметкерлерге сыйлықтар, барлық қызметкерлердің 1- қыркүйекке дейін алатын жол ақысы.

Биылғы жылы академия басшылығы пандемияға байланысты әрбір қызметкерге денсаулықты қолдау және аурулардың алдын алу үшін белгілі сома бөлгенін атап өткіміз келеді. Қатаң карантин кезеңінде әр қызметкер азық-түлік пакетін алды, оған қажетті тауарлардың үлкен тізімі кірді.

Мұның бәрі басшылықтың өз қызметкерлеріне деген қамқорлығы.

Қызметкерлердің жартысынан көбі Академияда ұзақ уақыт жұмыс істейді. Өткен жылы біздің университет қабырғасында жұмыс істеген әр жыл үшін қызметкерлерді материалдық ынталандыру туралы шешім қабылданды. Сыйлық ” Болашаққа деген адалдығы үшін “деп аталды.

ЖОО әкімшілігінің өз қызметкерлеріне деген бауырмалдығы мен қамқорлығы ұжымдық қарым-қатынаста жылулық орнатады.

10 жылдан астам уақыт бойы заң пәндері кафедрасында доцент лауазымындағы оқытушы болып жұмыс істеймін және жоғары білікті мамандарды даярлайтын біздің кафедраның зор әлеуетін атап өткім келеді.

Мен Болашағымды жақсы көремін және оның одан әрі өркендеуі үшін қолдан келгенді жасауға тырысамын!

Заң пәндері кафедрасының доценті Садыкова Кокеш Каригуловна