БББ 6B04201-Құқықтану бойынша күндізгі оқу нысаны студенттерінің дипломдық жұмыстарын On-line қорғау

2020 жылдың 18 мамырынан 21 мамырына дейін күндізгі оқу бөлімі студенттерінің дипломдық жұмыстары қорғалды.
Оп-line қорғау Skype бағдарламалық қамтамасыз етуді қолдану арқылы өтті.
Дипломдық жұмыстарды қорғаудың басында регламент анықталып, аталған іс-шараның нақты мақсаттары мен міндеттері қойылды.

Дипломдық жобаларды қорғау жұмысына Ю-16-2каз, Ю17-1к топ студенттері қатысты.
Дипломдық жұмыстарды қорғау келесі құрамда өтті:
МАК төрағасы:
Шағатаев Қайрат Күнісбекұлы-з. ғ. к., доцент, Қарағанды облыстық сотының судьясы
Комиссия мүшелері:
Кабжанов Акылбек Тайболатұлы-з.ғ. к., профессор;
Мазур Николай Владимирович-з.ғ. к., профессор;
Амандыкова Лейла Кошкеновна-з.ғ. к., доцент;
Әбдіжәми Айтуған Жұмахметқызы-з.ғ. к., доцент.
Әр студенттің дипломдық жұмысын қорғау келесі форматта өтті:
Кіріспе. Осы уақыт ішінде студент on-line қорғауға қатысушыларды дипломдық жұмыс тақырыбының тұжырымдамасымен таныстырып, көтерілген мәселенің ғылыми және практикалық тұрғыдан өзектілігін ашты.

Одан әрі дипломдық жұмыста қойылған мақсаттар мен міндеттерді дыбыстандыру. Қойылған міндеттерді шешуге мүмкіндік берген жүргізілген зерттеулер әдістемесімен танысу.
Қорытынды: баяндаманың бұл бөлімі студенттің және ғылыми жетекшінің күш-жігерінің нәтижесімен шектеледі және дипломдық жұмысты орындау барысында алынған нәтижелерді түйіндейді.
Баяндама барысында дипломдық жұмыстардың авторлары on-line аудиториямен байланыс орнатқанын атап өткен жөн.
Комиссия төрағасы мен МАК мүшелері қойылған сұрақтарға толық жауап алды.