Кітапханада бірінші курс студенттерінің апталығы

Академияның B кітапханасында бірінші курс студенттерінің апталығы өтті. Оның аясында библиографиялық сабақтар мен таныстыру экскурсиялары өткізілді.

Кітапхана қызметкерлері кітапхана құрылымы, кітап қорын пайдалану ережелері мен электронды ресурстарды пайдалану ережелері туралы айтып, Ирбис Электронды кітапхана жүйесінде іздеу жүргізудің қыр-сырын баяндап берді.

Студенттерге”ИРБИС “электронды каталогының деректер қорына қол жеткізуді қамтамасыз етуге арналған” Оқырман ” АЖО-да қажетті әдебиеттерді іздеу және жұмыс істеу жолдары көрсетілді.

Студенттерге кітапхана сайтын үнемі қарау ұсынылды. Онда кітапханадағы жаңа түсімдермен танысуға, электронды каталогқа хабарласуға және Академияның профессор-оқытушылар құрамының еңбектерімен танысуға болады.