“Біз – Қарағандылықтар” диалог алаңына қатысушы студенттердің пікірлері

26 наурызда Урбанистика орталығының сәулетшілер тобының басшысы Алексей Волошинмен диалог алаңы ұйымдастырылды.

Алексей өз сөзінде Бізге Қарағанды қаласын құру және жобалау тарихын айтып берді, сондай-ақ қаланың бірегей атмосферасын құрудағы мәдениеттің рөлі мен маңыздылығын атап өтті.

Қарағандылықтар көре алатын қаланың мәдени қайта құрылуы туралы диалог алаңы қазіргі заманғы қалалардың дамуындағы маңызды аспектілерді талқылауға арналған қызықты және шабыттандыратын іс-шара болды. Мұндай алаңға қатысу бізге мәдени аспектілердің қала тұрғындарының өміріне қалай әсер ететінін, қалалық ортаны қалыптастыратынын және тұрғындар мен туристер үшін тартымды жерлерді құруға ықпал ететінін жақсы түсінуге мүмкіндік береді.

Мен қаланың мәдени қайта құрылуы туралы диалог алаңына қатысқаныма өте риза болдым және ұйымдастырушы Әлия Укужанқызына осындай маңызды және қызықты іс-шара өткізгені үшін алғысымды білдіргім келеді.

дИн-23-1к тобының студенті Ханова Милана

Әсіресе басшы Алексей Волошинмен өткен диалог нәтижелі және шабыттандырарлық болды.
Алексейдің сәулет және құрылыс саласында терең білімі бар, сонымен қатар айтарлықтай жұмыс тәжірибесі бар. Оның дизайн және құрылыс процесінің тарихын түсінуі оған проблемаларды көруге және тиімді шешімдер табуға мүмкіндік береді.

Алексей күрделі тақырыптарды анық және қысқаша түрде түсіндіре отырып, оларды біздің түсіне білуімізге мүмкіндік берді.

Ол сондай-ақ біздің қарым-қатынасымыз кезінде кәсібилік пен жауапкершіліктің жоғары деңгейін көрсетті.

Алексейден алынған кеңестер мен ұсыныстар менің кәсіби дамуымда маңызды рөл атқаратынына сенімдімін. Алексей Волошин сияқты білікті маманмен жаңа кездесулер мен тәжірибе алмасуды асыға күтемін.

дИН-23-1к тобының студенті Каубай Маржан

Сәулетшілер тобының басшысы Алексей Волошинмен өткен диалог өте танымдық және шабыттандырушы болды. Оның сәулет және урбанистика саласындағы сараптамасы қазіргі заманғы қала құрылысының көптеген аспектілеріне сәуле түсірді. Оның тәжірибесі мен түсініктерінің арқасында мен қалалық ортаны жобалаудағы функционалдылық пен эстетиканың үйлесімді үндестігінің маңыздылығын білдім. Волошин сәулет шешімдерін жасау кезінде тұрғындардың қажеттіліктері мен қалауын ескерудің маңыздылығын атап өтті, өйткені бұл қалалардың тұрақты және үйлесімді дамуына ықпал етуі мүмкін.

дИН-23-1 тобының студенті Еркебаев Әмірлан

Алексей Волошинмен диалог қызықты әрі танымды болды. Ол Қарағандыдағы мәдени өзгерістер мен қайта құрулар туралы егжей-тегжейлі айтып, қаланың сәулеті мен дизайнының мәдени ортаға әсер етудің негізгі факторларының бірі ретінде маңыздылығын атап өтті.

Алексей Волошин қаланың дамуына және оның бірегей болмысының қалыптасуына ықпал еткен табысты мәдени жобалардың бірқатар мысалдарын ұсынды. Ол сондай-ақ қоғамдық кеңістіктер құру процесінде қала тұрғындары мен сәулетшілер арасындағы диалогтың маңыздылығын және әр адамның мәдени өзгерістерге үлес қосу мүмкіндігін талқылады.

Жалпы, диалог өте тәрбиелік және шабыттандырушы мазмұнда болды. Алексей Волошинге қызықты және мазмұнды қойылым үшін рахмет!

дИН-23-1 к тобының студенті Оразова Диана

Бүгін маған Алексей Волошинмен танысу бақыты бұйырды. Сәулетші өз жұмысын тұсаукесер түрінде ұсынды, онда Қарағандыдағы ең қызықты мәдени өзгерістері мен олардың қайта жаңарулары туралы айтып берді. Ол сондай-ақ мәдени ортаға әсер ететін факторлардың бірі ретінде қаланың сәулеті мен дизайнының маңыздылығын атап өтті. Алексей Волошин бізді өз кезегінде табысты болып, қаламыздың дамуына ықпал еткен жобалармен таныстырды. Аудиторияда тыңдаушылар қызыға сұрақтар қойды, ал Алексей Волошин бәріне жауап беруге тырысты.

Алексей Волошинге осындай танымдық кездесу үшін үлкен алғысымды білдіргім келеді. Мұндай кездесулер көп болсын.

ДПМНО 23-1к тобының студенті Салимова Альбина