“ҚАЗІРГІ ЗАМАНҒЫ ҒЫЛЫМДЫ, МЕДИЦИНА МЕН БІЛІМ БЕРУДІ ДАМЫТУ: ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕР, ЖЕТІСТІКТЕР МЕН ИННОВАЦИЯЛАР” ғылыми-практикалық конференциясы

2023 жылғы 17 мамырда Жалал-Абадта (Қырғызстан)”ҚАЗІРГІ ЗАМАНҒЫ ҒЫЛЫМДЫ, МЕДИЦИНА МЕН БІЛІМ БЕРУДІ ДАМЫТУ: ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕР, ЖЕТІСТІКТЕР МЕН ИННОВАЦИЯЛАР” Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.Конференцияны Орталық Азия Халықаралық медицина университеті (Жалал-Абад, Қырғызстан) және Самарқанд мемлекеттік медицина университеті (Өзбекстан) ұйымдастырды. Конференцияға Үндістан, Пәкістан және Қазақстанның ғылыми қызметкерлері қатысты.

“Bolashaq” Академиясынан м.ғ.к. Пахомова Д.К. және магистр Тутай Д. С. “Ксенобиотиктердің атмосфералық ауа биоценозына әсері және оларды биоиндикациялау әдістері” тақырыбында баяндамамен қатысты.

Конференцияда медицина, фармация, педагогика, жаратылыстану және техникалық бағыттар бойынша барлығы 6 секция ұсынылды. Жас ғалымдардың зерттеу нәтижелерін таныстыруға арналған алаң бөлек ұсынылды.

Конференция жұмысы нәтижелі болды және жайлы атмосферада өтті.