Қарағанды облысы ПД ЖПҚ басқармасының инспекторымен кездесу туралы студенттің пікірі

“Bolashaq” Академиясына 2020 жылғы 20 қарашада өткен Қарағанды облысы ПД ЖПҚ басқармасының инспекторы, полиция капитаны Е.Б. Имендеевпен онлайн кездесуге қатысуға мүмкіндік бергені үшін алғысымды білдіргім келеді.

Спикер бірінші мәселе бойынша баяндама жасап, жоғары оқу орындары құқық қорғау органдарымен тығыз қарым-қатынас жасап, қылмысқа қарсы күресте көмектесетінін атап өтті, яғни яғни жоғары оқу орындарында студенттік патруль бар, оған кез-келген адам кіре алады.

Екінші сұрақта инспектор Қарағанды облысы бойынша өткен жылмен салыстырғанда қылмыстың салыстырмалы статистикасын келтірді және осы жылы қылмыстың төмендеуіне назар аударды.

Кездесу өте қызықты өтті, оған тек студенттер ғана емес, сонымен қатар облыстың мемлекеттік органдары мен құрылымдарының өкілдері де қатысты.

Студенттер сұрақтар қойып, толық жауаптар алды.

Оралбай Толқынай, Ю-19-1 тобы