“Жастар және қазіргі заманның жаһандық мәселелері” республикалық ғылыми-практикалық конференциясы (халықаралық қатысумен). №5 Секция

25 ақпанда онлайн режимінде “Жастар және қазіргі заманның жаһандық мәселелері”тақырыбында филологиялық бағыт бойынша студенттер, магистранттар, докторанттар мен жас ғалымдардың республикалық ғылыми-практикалық конференциясының секциялық отырысы өтті.
№5 секция жұмысына қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушылары, магистранттар мен студенттер қатысты .

Ғылыми-практикалық конференцияның секциялық жиналысында сөз сөйлеушілер баяндамаларын ұсынды, пікірлерімен бөлісті, сұрақтарға жауап берді және пікір алмасты. Секциялық отырыстардың қорытындысы шығарылып, ерекше көзге түскен баяндамашылар үшін орындар бөлінді.

1 орын-Шайкен Алтынай.

2 орын – Төребаева Асыл.
2 орын – Жанпеисова Айжан.

3 орын – Қабай Күннұр.
3 орын – Қазбеккызы Нұргүл