8D04201-“Құқықтану” (ғылыми және педагогикалық бағыт) білім беру бағдарламасының PHD докторанттарының докторлық диссертациясын қорғауы

Академия ректоры бекіткен 2020-2021 оқу жылына арналған Академиялық күнтізбе шеңберінде және оны орындау үшін 2021 жылғы 09 маусымда сағат 10.00-де Moodle платформасында “Bolashaq” Академиясының заң пәндері кафедрасында 8D04201 – “Құқықтану” (ғылыми және педагогикалық бағыт) білім беру бағдарламасының PHD докторанттарының докторлық диссертациясын алдын ала қорғауы өтеді.

Алдын ала қорғаудан өтеді:

Жантасова Әмина Дулатқызы “Қазақстан Республикасының мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің құқықтық режимі” тақырыбында.
Ғылыми кеңесші – Бекишева С.Д., з.ғ.д., профессор, шетелдік ғылыми кеңесші – заң ғылымдарының докторы, Волгоград мемлекеттік университетінің азаматтық және халықаралық жеке құқық кафедрасының профессоры Анисимов Алексей Павлович;

Курентаев Али Хамитович “Сотталушыны қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазалардың орындалуын құқықтық реттеу” (альтернативті жазалар)” тақырыбында.
Ғылыми кеңесшісі – Токубаев З.С., з.ғ.д., профессор, шетелдік ғылыми кеңесші – Арабаев А.А., з.ғ.д., профессор (Халықаралық басқару, құқық, қаржы және бизнес академиясы, Бішкек қаласы);

Сиубаева Нұрсұлу Жеңісқызы “Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл: қылмыстық-құқықтық және криминологиялық аспектілер” тақырыбында.
Ғылыми кеңесшісі-Кабжанов А.Т., з.ғ. к., профессор, шетелдік ғылыми кеңесшісі – Тхабисимова Людмила Аслановна, з. ғ. д., профессор (Пятигорск мемлекеттік университеті, Ресей).

Докторлық диссертацияларды алдын ала қорғауды қабылдау жөніндегі комиссия:

Комиссия төрағасы – Арыстанбеков Марат Ақытұлы з.ғ.д., “Bolashaq”академиясының заң пәндері кафедрасының профессоры.

Комиссия мүшелері:

Нұрғалиев Бақыт Молдатияұлы – з.ғ.д., “Bolashaq” Академиясының заң пәндері кафедрасының профессоры;

Серимов Елеужан Елемесович – з.ғ.к., “Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасының доценті;

Малдыбаев Асхат Маратұлы – з.ғ.к., “Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасының доценті;

Окашев Рүстем Даниярқожаұлы – п. ғ. к., “Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасының доценті;

Комиссия хатшысы:

Ахметова Әсел Қасенқызы-з.ғ.м., “Bolashaq” академиясының заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы

Ескертпе:

Ғылыми жетекшілер мен эдвайзерлерден аталған іс-шараны өткізудің барлық қажетті техникалық және дидактикалық құралдарымен қамтамасыз етілуін және алдын ала қорғауға қатысуға ниет білдірушілердің қатысуын сұраймыз.

Докторанттар кафедраның электронды мекен-жайына барлық қажетті құжаттардың электронды нұсқаларын жіберуі қажет: upp_2009@mail.ru.